wibako

Minikoparka Gunter Grossman GG1000

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Re: Minikoparka Gunter Grossman GG1000

Postprzez Endi1980 » 07 Lut 2023 01:16

Mam od kilku miesięcy gg1000 na własny uzytek, potrzebuje trochę na placu popracować, cos wyrownać, skuć posadzke czy beton wokol domu, wykopac pod łącza, rozwalic ogrodzenie, wywiercic i wykopac pod nowe,wyrwać korzenie, załadować drzewo na busa itd
Jak na moje oko jak bym miał brać firmę czy poprostu płacić komuś za te prace ktore zrobiłem przez ostatnie 6 miesięcy to podejrzewam że już się zwróciła co najmniej w 50%.Szczeze bałem się trochę bo czytałem jak to się rozsypują i że są do niczego, jak ktoś chce żeby wykonywała te same prace w tym samym tępie co sprzęt 10razy droższy to napewno nie będzie zadowolony ale to trochę tak jak bym kupił sobie audi a6 2.0tdi i narzekał że jednak RS6 duzo szybsze i lepiej w zakretach się trzyma.Jak czytam że łopatą on by szybciej wykopał to zapraszam nie tylko ciebie ale tez weź z dwoch kolegów i zobaczymy czy ja tym chinczykiem szybciej i wiecej wykopie czy ty z kolegami i jak Ja się będe czuł po kilku godzinach kopania a jak wy, i co najważniejsze, ta kopareczka za cały dzień pracy spali zbiornik paliwa jakieś 6-7l ropy :banan: To jest niesamowite jak one są oszczędne.
Jak bym firmę ktora by mi zarabiała kasę to pewnie zainwestował bym w drozszy sprzet ale do prostych prac co jakis czas niema to porostu sensu taki 3 cylindrowy chinczyk jest aż aż, niemam żadnego interesu żeby pisać za czy przeciw ale musiałem jak czytam te mądrości bo on słyszał bo jego kolega miał itd jak dziady chciały kupić sprzęt za 40tys zł a robić im robotę z ktorą sprzęt za 400tys ledwo sobie radzi to płaczą.

Endi1980
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 07 Lut 2023 00:43

Maszyna: gg1000

Firma: U siebie


Reklama

simmet

Re: Minikoparka Gunter Grossman GG1000

Postprzez Dawid9952 » 18 Sty 2024 02:34

Gg800 to zabawka dla cierpliwych!!!
Na serwis nie ma co liczyć byłem trzy razy i ręce rozkładają jeśli chodzi o gąsienice !!!
Nie polecam !!!

Dawid9952
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 18 Sty 2024 02:18

Maszyna: Guntergrosman800

Firma: Alpor


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej