wibako

Chińskie mikrokoparki Tur, Gunter, Kingway, Heuschrecke itp

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Re: Chińskie mikrokoparki Tur, Gunter, Kingway, Heuschrecke

Postprzez maciek8791 » 03 Gru 2021 15:16

wodkan śmigielski napisał(a):Ja kupiłem do firmy STIMA ST13+ , jest trochę droższa od chinczyków ale z silnikiem kuboty i ma joystiki . Mi od początku powiedzieli że serwis wygląda w ten sposób że przez rok zapewniają części a wymianę we własnym zakresie. Skoro kosztuje 1/4 ceny markowej to się nie zdziwiłem. Zrobiliśmy już pierwsze przyłącza pod kanalizację ( jakieś 30mth) i narazie nic nie wyskoczyło. Oglądaliśmy używki ale nie udało nam się trafić na coś sensownego. W tej kasie zeby wytrzymała 3 lata i następna nowa od nich.


Chce właśnie kupić mini ale z tą firmą jakaś totalna porażka. Próbowałem się dodzwonić przez kilka dni - zero odbierania telefonu podanego w ogłoszeniu, zero oddzwaniania - olewka totalna. Po 3 dniach dałem sobie spokój. Jeżeli oni nie odbierają w ogóle telefonów od ludzi, którzy chcą od nich kupić koparkę, to co będzie, jak będziemy chcieli dzwonić z jakimś problemem po zakupie?

-- 03 Gru 2021 15:16 --

W kwestii chińczyków znalazłem fajne materiały na Youtube. Facet sam sobie ściągnał alibaba.com taką mini za kilka tysięcy USD i pracuje nią cały czas, dzieląc się spostrzeżeniami :

Image

https://www.youtube.com/watch?v=uVJlbU5hT5E

pozdrawiam Maciek

maciek8791
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 29 Lip 2021 22:41

Maszyna: Brak

Firma: Własna działalność


Reklama

simmet
Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej