wibako

Problemy z paliwem Komatsu pc35mr-2

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

Problemy z paliwem Komatsu pc35mr-2

Postprzez RoshaBeli » 03 Wrz 2021 10:44

Marka i model maszyny: Komatsu pc35mr-2
Rok produkcji: 2000

Mam problemy z paliwem i zastanawiam się, czy ktoś inny miał te same problemy. Jest to starsza maszyna z około 2006 roku z około 4900 godzinami pracy. Wymieniłem filtry paliwa i powietrza. Jak przyspieszę to ma pudło i biały dym ale po rozgrzaniu gaśnie i muszę stopniowo zwiększać przepustnicę. Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się, że mam problem, zdusiłem go szeroko otwarte kilka sekund po zimnym starcie i zaczęło go brakować, skakać i palić okropnie, a nawet zajęło mu godziny, aby uruchomić go z powrotem po wyłączeniu. Odpowietrzyłem cały układ paliwowy z wtryskiwaczy i pompy wtryskowej. Odpompowałem również wodę z odpływu na dnie zbiornika. Kiedy odpowietrzyłem separator wody, wyglądało na to, że https://omegle.onl/ vshare
są w nim bąbelki. Nie jestem pewien, jaki byłby mój następny krok. Każda pomoc byłaby BARDZO mile widziana. Chcę wyczerpać wszystkie wysiłki przed włożeniem fortuny na wtryskiwacz/pompę wtryskową. Moja teoria jest taka, że ​​pompa wtryskowa się skończyła. Podczas jazdy złamałem linię do każdego wtryskiwacza, aby sprawdzić, czy zmieniła dźwięk silnika, a wszystkie 3 wtryskiwacze zmieniły dźwięk, co prowadzi mnie do wniosku, że to nie jest wtryskiwacz.

RoshaBeli
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 30 Sie 2021 08:43

Maszyna: jcb

Firma: hypecity


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej