wibako

SANY vs SUNWARD

Forum minikoparek wszystkich producentów

Moderator: mechanior

SANY vs SUNWARD

Postprzez Rebles » 28 Wrz 2022 21:28

Marka i model maszyny: Sany SY18C vs Sunward SWE17F
Rok produkcji: 2022

Witam, potrzebuje doradztwa z waszej strony. Zastanawiam się nad kupnem minikoparki i bije się z myślami która wybrać czy SANY SY18C vs SUNWARD SWE17F nowe z roku 2022. Miał ktoś styczność z tymi maszynami?? Możecie coś doradzić która jest lepsza i ma lepsze parametry i jest wydajniejsza. Pozdrawiam

Rebles
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 31 Sty 2022 15:04

Maszyna:

Firma:


Reklama

simmet

Re: SANY vs SUNWARD

Postprzez piterobandito » 29 Wrz 2022 06:39

Jaką cenę zaproponowali Tobie na te maszyny?, Nie myślałeś np. o Case CX19?, gdy ja kupowałem swoją CX18 to była najatrakcyjniejsza cenowo względem innych najbardziej popularnych markowych sprzętów no i NIE jest to chińczyk, na liczniku ma 2950 mth i jak do tej pory żadnych poważniejszych awarii, luzy też raczej adekwatne do przebiegu i to tylko na połączeniu łyżka-szybkozlacze-ramię.

piterobandito
Operator

Maszyna: Case CX18C
Atlas AR75

Firma: EXCAVATOR


Re: SANY vs SUNWARD

Postprzez Rebles » 29 Wrz 2022 07:24

Myślałem nad Case ale wychodzi drożej i nie ma paru rzeczy co mnie interesują. Zaproponowali mi cenę za te maszyny 99 oraz 96 tys netto, muszę kupić nowa z salonu ponieważ to jest z dofinansowania

Rebles
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 31 Sty 2022 15:04

Maszyna:

Firma:


Re: SANY vs SUNWARD

Postprzez Parkeron » 29 Wrz 2022 18:51

Zastanów się dobrze nad sany my trafiliśmy ma bubla coś jest z nią nie tak i nie potrafią się z tym uporać, a wybłagać żeby ktoś przyjechał to katastrofa trzeba nagrywać filmy i udowadniać ze faktycznie jest z nią nie tak następnie wysyłają zapytanie z filmem do Chin i czekają na akceptację producenta czy mogą podjąć się naprawy drama

Parkeron
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 29 Wrz 2022 18:48

Maszyna: Sany sy26u

Firma: Igma


Re: SANY vs SUNWARD

Postprzez Zibi0401 » 19 Lut 2023 16:47

Kolego jak się rozegrała sprawa z reklamacją sany ?
Też kupiłem sany sy18c 3 tygodnie temu.

Zibi0401
Fizol

  • Posty: 43
  • Rejestracja: 06 Sty 2017 20:08

Maszyna: Jcb 8018

Firma: Zet-Bud


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej