wibako

Problem z działaniem forum

Problem z działaniem forum

Postprzez BKK » 20 Paź 2022 19:54

Jak próbuję wysłać post, to często wyskakuje mi taki komunikat
Błąd ogólny
SQL ERROR [ mysql4 ]

Incorrect string value: '\xF0\x9F\xA4\xA3 \x0A...' for column `rudesmen_f`.`phpbb3_posts`.`post_text` at row 1 [1366]

Wystąpił błąd SQL podczas generowania tej strony. Skontaktuj się z Administratorem forum jeżeli błąd będzie się powtarzał.

Raz wysyła się normalnie, innym razem zonk. O co biega?

BKK
Młodszy operator

Maszyna: różne naprawiam

Firma: prywatna działalność, elektromechanika pojazdów nietypowych, motocykli, wynalazków, zabytków


Reklama

simmet

Re: Problem z działaniem forum

Postprzez dziadekbydgoszcz » 23 Sty 2023 22:02

Podepnę się pod temat działania forum

1.Wczoraj wysłałem jedną PW do admina i doszła,odpowiedział mi i potem wysłałem 2 PW i do dzisiaj nie chce wyjść z mojego profilu i widniej cały czas że jest do wysłania.

2.Po kliknięciu w Twój panel i kliknięciu galeria przenosi do strony z takim info:
Błąd ogólny
template->_tpl_load_file(): File ./styles/Kopaczka/template/gallery/ucp_gallery.html does not exist or is empty
Prosimy poinformować administratora forum lub webmastera: kopaczka@kopaczka.pl
Wyzwania dla każdego są inne, lecz łączy nas tylko jedno.....

Awatar użytkownika
dziadekbydgoszcz
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 13 Sie 2020 05:23
  • Miejscowość: Bydgoszcz

Maszyna: GEHL 4625 SX

Firma: własna...


Re: Problem z działaniem forum

Postprzez rudesmen » 25 Sty 2023 14:13

dziadekbydgoszcz napisał(a):1.Wczoraj wysłałem jedną PW do admina i doszła,odpowiedział mi i potem wysłałem 2 PW i do dzisiaj nie chce wyjść z mojego profilu i widniej cały czas że jest do wysłania.


Wiadomość znajduje się w "do wysłania" do puki nie zostanie odczytana przez odbiorcę.

dziadekbydgoszcz napisał(a):2.Po kliknięciu w Twój panel i kliknięciu galeria przenosi do strony z takim info:
Błąd ogólny
template->_tpl_load_file(): File ./styles/Kopaczka/template/gallery/ucp_gallery.html does not exist or is empty


Dziękuję za informację.

-- 25 Sty 2023 13:13 --

dziadekbydgoszcz napisał(a):1.Wczoraj wysłałem jedną PW do admina i doszła,odpowiedział mi i potem wysłałem 2 PW i do dzisiaj nie chce wyjść z mojego profilu i widniej cały czas że jest do wysłania.


Wiadomość znajduje się w "do wysłania" do puki nie zostanie odczytana przez odbiorcę.

dziadekbydgoszcz napisał(a):2.Po kliknięciu w Twój panel i kliknięciu galeria przenosi do strony z takim info:
Błąd ogólny
template->_tpl_load_file(): File ./styles/Kopaczka/template/gallery/ucp_gallery.html does not exist or is empty


Dziękuję za informację.

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2156
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej