wibako

Oddzielny temat odnośnie transportu maszyn

Oddzielny temat odnośnie transportu maszyn

Postprzez prezesss89 » 12 Sty 2021 19:53

Witam, dużo osób zagląda tutaj przy zakupie oraz poszukiwaniu maszyn i tak myślę czy nie przydał by się tutaj oddzielny dział dotyczący transportu maszyn? Tzn na zasadzie giełdy ładunków tylko dotyczący transportu sprzętu, na początku myślę że by nie maił wielkiego wzięcia ale z czasem sądzę że by się rozkręcił. Jak myślicie? Sam często korzystam z giełdy ładunków jeśli chodzi o spedycją normalnymi naczepami (firanka) a nie mogę znaleźć nigdzie giełdy ładunków typowej dla naczep niskopodwoziowych i lawet, ewentualnie może jak jest takie coś to ktoś by polecił? Mam w chwili obecnej transport 2 maszyn po 9 ton z województwa podlaskiego do lubelskiego 340km

prezesss89
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 06 Kwi 2011 22:49

Maszyna: JCB 406 DT-75


Reklama

simmet

Oddzielny temat odnośnie transportu maszyn

Postprzez dawidg2 » 12 Sty 2021 19:57

to specyficzne ładunki. raczej szuka się kogoś w okolicy bo i tak nic nie weźmie raczej na powrocie.

dawidg2
Fachoperator

  • Posty: 6204
  • Rejestracja: 14 Kwi 2008 20:47
  • Miejscowość: Krzemieniewo
  • Pochwały: 134

Maszyna: JCB, Schaeff

Firma: Szukam


Re: Oddzielny temat odnośnie transportu maszyn

Postprzez prezesss89 » 13 Sty 2021 09:29

dawidg2 napisał(a):to specyficzne ładunki. raczej szuka się kogoś w okolicy bo i tak nic nie weźmie raczej na powrocie.
właśnie dla tego ciężko coś znaleźć bo nie ma takiego typu giełdy ładunków, wiadomo tu jest dużo parametrów bo gabaryty i waga w głównej mierze, ale czasami by się udało coś dopasować, może warto pomyśleć o takim dziale?

prezesss89
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 06 Kwi 2011 22:49

Maszyna: JCB 406 DT-75


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej