wibako

Schemat instalacji elektrycznej 3CX '03

Schemat instalacji elektrycznej 3CX '03

Postprzez firma EL-KOP E-g » 19 Maj 2011 19:40

Marka i model maszyny: JCB 3CX Contractor
Rok produkcji: 2003

Witam kolegów.
Jestem nowym użytkownikiem, i forum i mojej kopaczki...Kupiłem niedawno i światła niby były...ale o zmierzchu okazało sie, że mam tylko postojówki, długie, tylko jak do"mrugnięcia" na stałe nie chcą sie włączyć...nie mówiąc już o światłach roboczych. Okazało się, że automatycznie przy przekręceniu kluczyka w stacyjce pali od razu bezpiecznik od świateł. Czyli konkretne zwarcie, ale weź to i tam w gąszczu tych wszystkich żółtych kabelków coś znajdz człowieku...
znajomy elektryk podejmie sie dla mnie znalezienia tego zwarcia tylko ze SCHEMATEM ELEKTRYCZNYM, niestety nigdzie nie moge tego znależć( ?!) ...jesli ma ktoś z was jakiś dobry pomysł..było by super.. DZIĘKI :?

firma EL-KOP E-g
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 01 Maj 2011 21:38
  • Miejscowość: Elbląg

Maszyna: JCB 3CX contractor 2003r.


Reklama

simmet

Re: Schemat instalacji elektrycznej 3CX '03

Postprzez tomasz.j » 19 Maj 2011 20:58

Witam

Mogę pomóc w problemie z instalacja elektryczna

Proszę pisać na PW
Ostatnio edytowany przez tomasz.j, 13 Lip 2011 22:35, edytowano w sumie 1 raz
DIAGNOSTYK SILNIKÓW CUMMINS - INTERFACE INLINE6 FULL
kontakt tylko email

Awatar użytkownika
tomasz.j
Pomocnik operatora

  • Posty: 75
  • Rejestracja: 19 Maj 2009 22:03
  • Miejscowość: Polska

Maszyna: DIAGNOSTYKA SILNIKÓW CUMMINS

Firma: BEZROBOTNY


Re: Schemat instalacji elektrycznej 3CX '03

Postprzez SERVICEBOOK » 31 Maj 2011 22:23

Mam instrukcję serwisową do tej maszyny, która jest kompendium wiedzy - posiada schematy elektryczne, hydrauliczne, informacje z zakresu diagnostyki, napraw i serwisowania.
Kontakt: korinaop@wp.pl



firma EL-KOP E-g napisał(a):Marka i model maszyny: JCB 3CX Contractor
Rok produkcji: 2003

Witam kolegów.
Jestem nowym użytkownikiem, i forum i mojej kopaczki...Kupiłem niedawno i światła niby były...ale o zmierzchu okazało sie, że mam tylko postojówki, długie, tylko jak do"mrugnięcia" na stałe nie chcą sie włączyć...nie mówiąc już o światłach roboczych. Okazało się, że automatycznie przy przekręceniu kluczyka w stacyjce pali od razu bezpiecznik od świateł. Czyli konkretne zwarcie, ale weź to i tam w gąszczu tych wszystkich żółtych kabelków coś znajdz człowieku...
znajomy elektryk podejmie sie dla mnie znalezienia tego zwarcia tylko ze SCHEMATEM ELEKTRYCZNYM, niestety nigdzie nie moge tego znależć( ?!) ...jesli ma ktoś z was jakiś dobry pomysł..było by super.. DZIĘKI :?
Dokumentacje do maszyn

SERVICEBOOK
Operator

  • Posty: 361
  • Rejestracja: 17 Kwi 2007 17:38
  • Miejscowość: Chojnów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej