wibako

Poszukuję wszelkiej dokumentacji do Ostrówek

Poszukuję wszelkiej dokumentacji do Ostrówek

Postprzez lechowiec » 05 Cze 2011 09:10

Witam Wszystkich, w związku z kupnem Ostrówka Kt-162 poszukuję wszelkiej dokumentacji do niego łącznie z instrukcją obsługi. Nie mam doświadczenia z koparkami, a maszyna wymaga remontu i raczej delikatnej obsługi z racji ograniczeń wytrzymałości konstrukcji. Jak ktoś ma, to może być nawet dokumentacja od starszego modelu. W zamian mam trochę dokumentacji do starych polskich maszyn rolniczych, mogę zrobić skan.

lechowiec
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 05 Cze 2011 08:56

Maszyna: Ostrówek kt-162


Reklama

simmet

Poszukuję wszelkiej dokumentacji do Ostrówek

Postprzez lechowiec » 13 Cze 2011 23:58

Kupiłem z allegro katalog części do ostrówka. Katalog okazał się czymś innym niż katalog części do maszyn które mam, tzn katalog części to jest to tylko z nazwy. Książka ma postać zbioru tablic z rysunkiem technicznym elementów maszyny, są przekroje i odnośniki oraz elementy są numerowane i jest wykaz tych elementów w tabelach. Ale niestety nie jest tak jak powinno być w rozkładówkach które mam, tj rozrysowane powinny być wszystkie części z detalami i w kolejności montażu oraz podane numery katalogowe wszystkich części. Te rysunki techniczne i przekroje są nieczytelne, nie widać jak wyglądają poszczególne części i jaka powinna być kolejność montażu. Rysunki wyglądają jak dokumentacja projektowa dla wykonawcy pozbawiona wymiarowania, widać przekroje złożonych podzespołów maszyny, nie widać jakie są części i jak ma wyglądać montaż.

Czy ma ktoś normalny katalog części do ostrówka?

lechowiec
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 05 Cze 2011 08:56

Maszyna: Ostrówek kt-162


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej