wibako

Koparki Kroczące

Tu rozmawiamy o maszynach, bardzo rzadko występujących w Polsce (własnej konstrukcji też).

Koparki Kroczące

Postprzez viacar » 25 Gru 2007 19:06

Witam,

oto kilka fotek koparek kroczących, pracujących w każdych nawet cięzkich warunkach takich jak:
- lasy,
- rzeki,
- strome zbocza czy,
- tereny górskie.
Nie tylko tam pająki spisują się idealnie, na zwykłej budowie równie dobrze die spisują.

Więcej info, oferta i pokaźna galeria na www.viacar.eu[/b]
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

Reklama

simmet

Postprzez mikser1985 » 25 Gru 2007 20:00

a te maszyny mają napęd na 4 koła chyba raczej nie ?? :roll:

mikser1985
Operator

  • Posty: 246
  • Rejestracja: 13 Lis 2006 18:46
  • Miejscowość: zachodnia polska

Postprzez viacar » 26 Gru 2007 11:47

Jasne, że mają napęd 4x4. Nie każda seryjna maszyna ale są modele posiadające napęd 4x4.

Image
Kaiser S2 4X4 Gator
Image
Kaiser S2 4x4 Cross


Wszystko o koparkach kroczących Kaiser, Menzi Muck na www.viacar.eu

:mrgreen: KAISER - SIMPLY THE BEST :mrgreen:
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

POKAZ KOPARKI KROCZĄCEJ KAISER W POLSCE!!!!

Postprzez BH RUDA » 10 Lip 2010 21:12

Witam.
Odgrzewam temat!!
Z radością chciałem poinformować, że firma BH RUDA z Katowic posiada od niedawna w swojej ofercie tego typu maszyny (i jest Wyłącznym Dystrybutorem Koparek Kaiser w Polsce)- koparki kroczące firmy KAISER.
Mowa tu zarówno o maszynach nowych, jak i używanych z gwarancją!!!

Maszyny do obejrzenia w Czechach i na Słowacji: łącznie pracujących tam około 150-160 maszyn przy aplikacjach, gdzie żadna inna maszyna nie jest w stanie pracować.. Nie chodzi tylko o uprawnienia do pracy w wodzie pitnej, praca przy nachyleniu 50 stopni i więcej, ale również o szereg osprzętów, które umożliwiają multum prac, do tej pory niewykonalnych...

Zainteresowanych proszę o kontakt, możemy podesłać filmiki i zdjęcia, oferty ze specyfikacją, spotkać się i porozmawiać o możliwościach maszyny, pojechać na Słowację lub do Czech lub.... :

W najbliższym czasie będziemy organizować OBJAZDOWE POKAZY KOPARKI KROCZĄCEJ KAISER... Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć tego typu maszynę w Polsce u jednego z naszych klientów, lub by maszyna przyjechała do Niego na jego nietypowe złoże/miejsce pracy/bagno/góry, to proszę o kontakt...

Pozdrawiam
BH RUDA
Ostatnio edytowany przez BH RUDA, 15 Lip 2010 12:02, edytowano w sumie 1 raz
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


Postprzez manius » 10 Lip 2010 23:01

sluchaj ciekawa sprawa z tymi koparkami, chetnie bym, zobaczyl taka w akcji,
jak bedziesz organizowal gdzies pokaz to dalbyś znac oki?
pzdr
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Król Julian

manius
Fachoperator

  • Posty: 1025
  • Rejestracja: 16 Maj 2010 12:18
  • Miejscowość: brzesko
  • Pochwały: 17

Maszyna: cat 442d ;)


Postprzez BH RUDA » 11 Lip 2010 07:55

Przewidujemy pokaz w przeciągu 1-2 miesiąca.
Maszyna będzie głównie pokazywana w regionach południowych, bo nie ma sensu namawiać na nią kogoś, kto ma równy teren i to samo może gąsienicówką zrobić (chyba że ktoś robi hydroligię po całej Polsce lub zajmuje się udrażnianiem rzek lub pracuje w bagnie bądź kanalizacją w górach..)....
Maszyna ma 7 lub 10 ton, ale ramę, wysięgnik i silnik z 18-20 tonówki... Zamysł, to zrobić jak najmniejszą maszynę jeśli mowa o wymiary, by mobła wjechać do lasu, w ciasne miejsca, wąskie rzeki itp, a która będzie jak najbardziej solidna i wytrzymała, która będzie miała na tyle dobre paramatry, by móć podłączyć do niej w ciężkich warunkach osprzęt, który potrzebuje dużo oleju hydraulicznego, co normalnie wymaga dużej maszyny... Można nią udrażniać rzeki, lub w lesie podnieść drzewo, lub stojąc na skarpie na wysięgniku kilku metrowym podnieść 4 tony i nie paść rwnocześnie w dół...
Szkolenia na maszynę po zakupie odbywa się 7-10 dni w Lichtenstainie, generalnie nie każdy operator się na nią nadaje.....
Dawniej też się z nas śmiali że Mecalac to jakiś wynalazek, a teraz już mamy nie przesadzając kilkaset klientów, którzy są w tym zakochani...
Tak samo z tą maszyną..
Nie jest ona na zwykłe kopanie i zwykłe warunki, ale na specyficzne prace, gdzie inni sobie nie radzą...
Ale napewno w Twoich okolicach będzie, planuję napewno w okolicach Nowego Targu/Nowego Sącza/Zakopanego na 1-3 dni..
To w sumie nie tak daleko, być może dało by się również w Brzesku...
Jak będą dokładne informacje kiedy, to polecam kontakt mailem lub na priva.
Pozdrawiam
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


Postprzez manius » 11 Lip 2010 13:49

dzieki za informacje, a wiec bedziemy w kontakcie, bo bardzo bym chcial zobaczyc pokaz, nowy targ czy zakopane to zadne kilometry w stosunku do takich pokazow.
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Król Julian

manius
Fachoperator

  • Posty: 1025
  • Rejestracja: 16 Maj 2010 12:18
  • Miejscowość: brzesko
  • Pochwały: 17

Maszyna: cat 442d ;)


Postprzez viacar » 15 Lip 2010 11:00

Zapraszam do zapoznania się z ofertą i informacjami nt. koparek kroczących KAISER , Menzi Muck na naszych stronach www.viacar.eu ,
zajmujemy się sprzedażą tych koparek już od kilku dobrych lat, posiadamy spore doświadczenie, pokaźną galerię zdjęć, udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.VIACAR

Ostatnio edytowany przez viacar 30 Lip 2010 09:45, edytowano w sumie 2 razy
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

Postprzez Doosan » 15 Lip 2010 12:25

viacar napisał(a):Zapraszam do zapoznania się z ofertą i informacjami nt. koparek kroczących Kaiser, Menzi Muck na naszych stronkach www.viacar.eu ,
zajmujemy się sprzedażą tych koparek już od kilku dobrych lat, posiadamy spore doświadczenie, pokaźną galerię zdjęć, udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.

VIACAR






Witam.....
No macie jakieś używiki na stronce, ale jakoś nie podajecie żadnego namiaru na siebie, adresu itp, tylko email i komórka......
Wy wogóle macie te maszyny na placu i macie jakiś plac, czy tylko szukacie po europie i wtedy oferujecie sami nie widząc maszyn na oczy???
Bo macie wszystko w ofercie, to tak jakby równocześnie mieć w ofercie 3cxa i namawiać na cata 428 i jeszcze Casa zachwalać, jak w hipermarkecie:)
Bo z tego co wnioskuję to jesteście firmą z czech, tak?
To jak to jest z serwisem i gwarancją u was w Polsce?
Działam w branży lata ale jakoś o was nie słyszałem, ani nikt z moich znajomych, a sam nie tylko użytkuję, ale i swego czasu sprowadzałem i handlowałem maszynami jak to szło...
A co do serwisu o którym nic nie ma, to mam do was do czech z maszyną jeździć jakby sie popsuła czy macie tu serwis i biuro, tylko strona nie mówi???

Dajecie używane z gwarancją czy poprostu bez niczego?
Jaka u was dostępność części...
Jak teraz Ruda pisze że są oficjalnym dystrybutorem, to Oni realizaują naprawy i zajmują się gwarancją czy jak to w sumie jest bo nie rozumiem...


Przepraszam że tak chaotycznie, i tyle pytań naraz, ale wasza strona nic nie mówi, tylko fotki pokazuje.... w sumie to taka maszynka mi się osobiście podoba, jak będę pokazy w Polsce to z chęcią podjadę, tylko że Rudę znam a Was nie...

Pozdrawiam i dzięki za info

Doosan
Pomocnik operatora

  • Posty: 76
  • Rejestracja: 19 Lis 2008 11:00
  • Miejscowość: Wrocław
  • Pochwały: 1

Maszyna: Dx340, DL300,


Postprzez viacar » 15 Lip 2010 18:16

Witam,

Doosan, o to odpowiedzi na Twoje pytania:

Koparki kroczące sprzedajemy już od kilku dobrych lat, jak zauważyłeś nasza firma jest w Czechach i większość sprzedanych przez nas maszyn jest w Czechach, choć sprzedaliśmy też około 7-8 maszyn w Polsce i kilka maszyn na wschód (Ukraina, Rosja itp.)
Nasza firma ma siedzibę w Bernarticach blisko granicy Polskiej, niektóre maszyny sprzedajemy od nas z placu, niektóre prosto z zagranicy. Wszystkie maszyny są przez nas sprawdzone osobiście - nie sprzedajemy kota w worku.
Serwis maszyn też robimy, choć szczerze wymiana filtrów czy niektórych prostych rzeczy nie wymaga serwisanta a operatorzy mogą to bez problemu zrobić sami, my tylko dostarczamy oryginalne części, jeżeli są większe problemy, wysyłamy naszego człowieka.
Dostęp mamy do oryginalnych części w dobrych cenach, a do starszych maszyn posiadamy również używane części
Używane maszyny sprzedajemy przeważnie bez dawania gwarancji,

Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś pytania, napisz

Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez viacar, 30 Lip 2010 09:44, edytowano w sumie 1 raz
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

Postprzez manius » 15 Lip 2010 22:29

a ja mam takie pytanie,
z jaka predkoscia moze taka maszyna jezdzic po drodze, chodzi mi o przemieszczanie sie od pracy do pracy? czy to jest predkosc zblozona do koparek kolowych?
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Król Julian

manius
Fachoperator

  • Posty: 1025
  • Rejestracja: 16 Maj 2010 12:18
  • Miejscowość: brzesko
  • Pochwały: 17

Maszyna: cat 442d ;)


Postprzez viacar » 16 Lip 2010 10:26

manius napisał(a):a ja mam takie pytanie,
z jaka predkoscia moze taka maszyna jezdzic po drodze, chodzi mi o przemieszczanie sie od pracy do pracy? czy to jest predkosc zblozona do koparek kolowych?


Starsze Kaisry S2 posiadaja hydromotory z jedną prędkościa 0-10km/h nowsze maja hydromotry z 2 prędkościami pojazdu i jest to 0-6km/h i 0- 10 km/h,
w menzi muckach jest podobnie np. A91 ze jednostopniowym hydromotorem porusza sie 0-8 km/h a ze stopniowym do 15km/h

Pozdrawiam
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

Postprzez manius » 29 Paź 2010 21:03

odswierzam temat, wiadomo cos w koncu o jakis pokazach tych maszyn ?? kiedy i gdzie??
"A teraz prędko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu."
Król Julian

manius
Fachoperator

  • Posty: 1025
  • Rejestracja: 16 Maj 2010 12:18
  • Miejscowość: brzesko
  • Pochwały: 17

Maszyna: cat 442d ;)


Postprzez BH RUDA » 29 Paź 2010 22:00

ojej....
sorki, bo długi czas byłem poza netem...
pokazy się już odbył w Żywcu, Limanowej i Zakopanem jakieś 3 tygodnie temu..
Maszyna pracowała w wodzie, nanałach, na kamieniołomie oraz w górach przy kanalizacji (kto z tych terenów, to pewnie się orientuje jaka firma specjalizuje się w kanalizacji w górach....)
Mam masę zdjęć i filmiki, ale to pewno Cię kolego nie zadowoli..
Bardzo mi przykro za brak info na forum, nie miałem czasu..
Jeśli mimo wszystko jesteś zainteresowany, to mogę po Ciebie wpaść i z brzeska proponuję wypad na słowację, zajmie Ci to około 4 - 6 godz i zobaczysz maszynę w akcji..
Pozdawiam i jeszcze raz bardzo przepraszam, byłem cały czas w rozjazdach...
jeśli byłbyś zainteresowany wyjazdem ze mną, to bądź proszę o kontakt na priva lub na tel stacjonarny BH RUDA i skierują Cię do mnie,
pozdrawiam
www.bh-ruda.pl
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA


Postprzez Dj_Francuz » 29 Paź 2010 23:22

jeśli mógłbyś mi wysłać więcej zdjęć i filmów z z ta koparką kroczącą byłbym bardzo wdzięczny bo nie ukrywa rozważam kupno takiej . Odpisz jak coś to podam adres email na który mógłbyś mi to wysłać :D
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

Postprzez BH RUDA » 02 Lis 2010 15:44

Witam.
Kolego, myślę że najrozsądniej będzie podać mi swoje dane na priva, najlepiej byłby adres pocztowy i imię, nazwisko no i nazwa firmy, bo nie wyobrażam sobie posłać wkleić filmy na forum...
Fotki oczywiście mogę powklejać, ale to i tak każda ma po kilka MB, przesłanie ich na maila będzie problematyczne...
Oczywiście wiem że proszę o Twoje dane, ale nie wiem jak można to inaczej rozwiązać....
Możesz bądź do mnie napisać na priva bądź wejść na naszą stronkę i złożyć zapytanie z prośbą o dokumenty i materiały, jeśli będziesz chciał możemy razem wybrać się na słowację (wystarczy przyjechać autkiem do Katowic lub krakowa, a tu przesiądziemy się do mojego i kolejne 2 godz jazdy - pokaz maszyny +jakiś obiadek + 2 godz powrót, czyli całość około 7-8 godzin, będąc w Kat lub Kr na rano, na wieczr będziesz w domku...).
Nie wiem jak to inaczej rozwiązać.
Bardzo mi szkoda, że w czasie pokazów nie byłem w stanie być na forum...
pozdrawiam

[ Dodano: Wto Lis 02, 2010 2:58 pm ]
Image

Image

Image

Image
http://www.bh-ruda.pl

Projektowanie i wykonawstwo zakładów do płukania i separacji kruszyw na mokro - CDE.
Mobilne i stacjonarne kruszarki i przesiewacze METSO - nr 1 w Polsce i na Świecie!

METSO, CDE, BELL, EDGE, VERMEER, Manitou..

BH RUDA
Operator

  • Posty: 375
  • Rejestracja: 03 Kwi 2010 16:06
  • Miejscowość: Katowice
  • Pochwały: 23

Maszyna: METSO i CDE

Firma: BH RUDA



Koparki Kroczące

Postprzez viacar » 30 Sty 2012 15:34

Witam,
oto kolejna koparka krocząca Kaiser S1 w Polsce
http://www.koparki-kroczace.pl
Załączniki
s1pl.jpg
Kaiser S1
www.koparki-kroczace.pl
Ostatnio edytowany przez viacar, 10 Kwi 2014 16:03, edytowano w sumie 1 raz
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

Re: Koparki Kroczące

Postprzez viacar » 30 Sty 2012 20:27

Koparka krocząca Kaiser S2 w Polsce

Podczas prac odmulania koryta rzeczki.


Kaiser S2 Telefuss
foto 001.jpg
Kaiser S2-1 Telefuss,
www.viacar.eu - Koparki Kroczące


foto 004.jpg
Kaiser S2-1 Telefuss
Koparka krocząca podczas odmulania rzeki
www.viacar.eu


foto 005.jpg
Koparka krocząca Kaiser S2-1
www.viacar.eu


foto 009.jpg
Koparka krocząca Kaiser S2-1

http://www.viacar.eu
Ostatnio edytowany przez viacar, 10 Kwi 2014 16:13, edytowano w sumie 1 raz
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

Re: Koparki Kroczące

Postprzez viacar » 07 Kwi 2012 09:47

Koparka krocząca Kaiser S2-4 Telefuss przy wykonywaniu róznych prac:
s2-4.jpg
Koparka krocząca Kaiser S2-4 Telefuss


s24.jpg
Koparka krocząca Kaiser S2-4 Telefuss
Praca na skarpie


ks24.jpg
Koparka krocząca Kaiser S2-4
www.viacar.eu


ks24.jpg
Koparka krocząca Kaiser S2-4
www.viacar.eu
Załączniki
ss24.jpg
Koparka krocząca Kaiser S2-4
Ostatnio edytowany przez viacar, 10 Kwi 2014 16:19, edytowano w sumie 1 raz
Kaiser - Simply The Best
Viacar - koparki kroczące

viacar
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Gru 2007 18:35
  • Miejscowość: CZ

Następna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej