wibako

Wynajem podnośnika koszowego lift wroclaw lift.wroclaw.pl

Wynajem podnośnika koszowego lift wroclaw lift.wroclaw.pl

Postprzez liftwroclaw » 22 Kwi 2024 20:00

“Lift Wroclaw” to firma specjalizująca się w usługach wynajmu podnośników koszowych we Wrocławiu i okolicach. Dzięki naszym podnośnikom koszowym, nasi klienci mają możliwość łatwego dostępu do trudno osiągalnych miejsc na wysokościach, a nasz podnośnik może być użyteczny w bardzo wielu pracach zarówno z obszarów związanych z pracami remontowymi i budowlanymi, a także przy wszelkich rodzajach montażu, instalacji czy sprzątania. Zapraszamy na stronę wynajmu, aby zapoznać się z wszelkimi możliwościami wykorzystania podnośnika koszowego

Realizujemy zlecenia takie jak: wycinka i pielęgnacją drzew, usuwanie posuszu, zagrażających konarów, jemioły. Zapewniamy kompleksową usługę z wywozem drewna i gałęzi. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy na wysokościach.

Wykonujemy usługi z użyciem podnośnika koszowego oraz oferujemy wynajem samego podnośnika z operatorem. Pracujemy na terenie Wrocławia i jego okolicy.

Posiadamy podnośniki zamontowane na busach (do 3.5t) jak i na pojazdach ciężarowych.

Cena wynajmu podnośnika koszowego z operatorem to 140zł + VAT w przypadku maszyny o wysokości roboczej 22,5 metra i wysięgu (zasięgu horyzontalnego) do 12m. Minimalny czas wynajmu to 2 godziny, do których należy doliczyć koszt dojazdu.

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Nasze podnośniki są regularnie serwisowane i przeglądane, aby zapewnić, że są w pełni sprawne i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a nasi operatorzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia.

lift.wroclaw.pl

liftwroclaw
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 22 Kwi 2024 19:59

Maszyna: Podnośnik koszowy Iveco 22m

Firma: Lift Wroclaw
lift.wroclaw.pl


Reklama

hydrem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej