wibako

Usługi koparko ładowarką

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Usługi koparko ładowarką

Postprzez TomaszNZM » 18 Maj 2022 22:27

Cześć ogólnie na maszynach pracuję od kilku lat, tak raz po raz robiłem chyba już prawie wszystkim ładowarką teleskopową,zwykłą ładowarką, skrętną (łamaną na pół) ładowarką, allhmannem az6 z skrętnym ramieniem,wóżkami widłowymi, koparko-ładowarkami, zwykłymi koparkami duże, średnie też mini koparką, spycharką , fadromą itd. wiadomo nie jeździłem nimi na codzień tylko od czasu do czasu co było w firmie potrzeba to wsiadałem i robiłem ( przy okazji się ucząc bo szef na to mi pozwolił) co jest też faktem że zdażyło się pracować np. koparką przez cały tydzień w cały dzień również ładowarkami w zasadzie nimi najwięcej głównie najwięcej najeździłem się ładowarką teleskopową JCB 530-120 i koparko ładowarką JCB 3CX więc jakieś doświadczenie mam właśnie rok temu kupiłem koparko ładowarkę 1992 roku JCB 3CX jest wpełni po remoncie nawet zdażyło się być na kilku usługach gdzie liczyłem po znajomości od 90-120 zł za godzinę w zależności od pracy i klienta ogółem mówiąc byli zadowoleni z mojej pracy nie było jakiś tam przeciwskazań, wiem stawka niezbyt adekwatna do konkurencji ale biorąc pod uwagę fakt że były to prace na lewo i że nabieram wprawy, myślę właśnie o tym skoro mam już trochę wprawy i swoją koparko ładowarkę czy nie pójść na własny rachunek, problem też polega na tym że nie wiem jak się reklamować gdzie szukać zleceń, fakt ludzie czasem sami przychodzą i się pytają czy bym u nich tego i tego nie porobił ale to są prace takie tymczasowe a zależało by mi na pracach takich żebym nie miał jakiś tam dłuższych przerw bez pracy np. 2 tygodnie lub nawet miesiąc ogółem myślę o tym gdybym miał zlecenia to mógłbym zainwestować w drugą koparko ładowarkę nowszą lub ten sam jaki mam bo prawdę mówiąc nie jest ona jakaś specjalnie awaryjna czasem trzeba jakieś pierdoły ponaprawiać no wiadomo czasem przychodzi klapa i szykuje się większy wydatek na naprawę ale jestem na to przygotowany bo już trochę w takich maszynach dłubałem więc w mechanika też mogę się pobawić powiedzcie co o tym myślicie bo ogółem miała być to maszyna na własny użytek ale czemu byc nie jechać na zlecenia.

TomaszNZM
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 18 Lut 2022 20:34

Maszyna: JCB 3CX 1992 rok

Firma: POL BIC


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej