Przełącz do głównego szablonu
O czym tylko chcecie :).
Wyślij odpowiedź

Ubrania Robocze

23 Gru 2010 15:21

Witam Czy Mogli byscie mi polecic jakies dobre ubrania robocze na zime lato ? chodzi mi o dobra jakosc wykonania wygode

23 Gru 2010 15:27

Ja kolego kupuje w firmie Polstroj wejdz na ich stronke to zerkniesz! :D

23 Gru 2010 17:57

Ja kupuje na giełdzie z "używek" niemieckich. Płace grosze. U nas w sklepie takie egzemplarze bardzo drogie. A materiał pierwsza klasa.
Ostatnio edytowany przez Jarewa, 24 Gru 2010 22:56, edytowano w sumie 1 raz

23 Gru 2010 18:09

ja w taki sposób zdobylem za grosze wrecz za 10 zl kurtkę strażacka ktora kosztowała by w sklepie 1000 zl a tak ja kupilem za dychu, trafiło mi sie raz tak, porządny ciuch, ale mnie chodzi raczej o ciuch ochronny do budownictwa bhp, na allegro widzialem fajny egzemplarz kurtki bo glownie o kurtke mi chodzi no i spodnie.
Ostatnio edytowany przez DJ_Achmed, 24 Gru 2010 22:57, edytowano w sumie 1 raz

23 Gru 2010 18:34

DJ_Achmed napisał(a):ale mnie chodzi raczej o ciuch ochronny do budownictwa bhp


Na mojej giełdzie takie właśnie są.

Re: Ubrania Robocze

23 Gru 2010 19:17

DJ_Achmed napisał(a):Witam Czy Mogli byscie mi polecic jakies dobre ubrania robocze na zime lato ? chodzi mi o dobra jakosc wykonania wygode


Ja kolego kupuje ubrania wojskowe polskiej armi są mocne i w miare wygodne super do pracy a teraz w zimie wojskowa panterka naj lepsza (cena tych ubran to grosze)

23 Gru 2010 22:24

czasami wydaje mi sie ze tylko sluzby mundurowe wiedza jak o siebie dbac i dosaja przyzwoite ciuchy do pracy a zwykly zjadacz chleba jak nie kupi sobie to musi w "sweterku" biegac


a jak tam u was z ubraniami roboczymi firmowymi ? pracodawcy daja takowe ? problemy z tym sa? jakie ciuchy daja?

znajac zycie na ciuch trzeba swoje przepracowac pare miechow i wogole ale ciuchy sa rozne ktore daja . czesto oszczedzaja na tym pracodawcy i lepiej chyba samemu kupic choc wielu mowi ze nie bedzie sobie ciuchwow kupowac bo ma pracodawca zapewnic
i niech taki biega w takich ciuchach ma odczepne a jak by kupil sam to by chociaz byl zadowolonu . a wiadomo . pracownik zadowolony to i robota jakos idzie ;] . no teraz na zime to musi byc dobry ciuch kurtka bo zmarznie taki pracownik to sie wszystkiego odechciewa . oj tamta zima dala mi niezle popalic

23 Gru 2010 22:37

DJ_Achmed napisał(a):bo ma pracodawca zapewnic
no tak niby jest. ale różnie to firmy przestrzegają. ciuch roboczy się należy, a jak się nie daje to trzeba ekwiwalent zapłacić albo dać na proszek. Wiadomo sezonowym pracownikom się nie opłaca szyć ciuchów. Ja pracowałem w jednej firmie dostałem ciuchy, a po miesiącu się zwolniłem i ciuchy zdałem. Nic nie mówili.

23 Gru 2010 23:24

Apropo ciuchów - wiecie może koledzy kto szyje ciuchy dla Strabaga? Chodzi mi konkretnie o te jaskrawoczerwone komplety. Niestety panowie się już zwineli z robotą a nie zdażyłem zapytać.
o takie jak tutaj na zdjęciu ...


Image

Image

23 Gru 2010 23:31

http://www.allegromat.pl/aukcja67452

ja taka kurtke ciekawa wychaczylem, jest ich troche na allegro, bez problemow spodnie sa do tego za 70 zl okolo

grunt to dobry ciuch ;]

zamiezam ja kupic a podzielic sie dobrymi linkami zawsze nie szkodzi ;]

kiedys jak bylem na budowie stadionu w wrocku to tam to dopiero byla rewia mody strojow budowlanych, kilka duzych firm tam robi mostostal itp.

[ Dodano: Czw Gru 23, 2010 10:43 pm ]
znalazlem sklep caly z tymi ciuchami

macie tutaj linka ;]
http://www.snickers.kris.szczecin.pl/pr ... askowa.htm

[ Dodano: Czw Gru 23, 2010 10:47 pm ]
swietne ciuchy z tej firmy widze sa, mozna przyblizyc zdjecia i w przyblizeniu danego modelu widac naprawde solidnosc wykonania
Ostatnio edytowany przez DJ_Achmed, 24 Gru 2010 23:02, edytowano w sumie 1 raz

24 Gru 2010 00:03

U mnie w firmie kupiliśmy takie odblaskowe kierowcą. dokładnie to takie 3 w 1. Może służyć jako bezrękawnik, jako bluza i jako kurtka przeciwdeszczowa. Jest podwójna że można wypiąć środek i służy jako właśnie bluza, bezrękawnik, dosyć drogie to było i do tego są spodnie ogrodniczki też pomarańczowe z odblaskami.

Najlepsze sa ciuchy sluzb mundurowych.

24 Gru 2010 00:06

Mialem okazje przez kilka lat uzytkowac ciuchy wojskowe w ramach wykonywanego zawodu i przekonalem sie,ze najmocniejsze i wygodne obuwie,spodnie,kurtka to tylko z demobilu.Obojetne czy to polska,niemiecka,czy amerykanska armia.Warto celowac w uzywki,ale coraz trudniej kupic na miare

24 Gru 2010 00:10

Właśnie armia wysprzedaje zapasy. Raz patrzyłem co mają bo tata się interesował chciał jakiś płaszcz kupić.

24 Gru 2010 00:18

czytalem wlasnie . cieple kurtki wojskowe po 4 zl a kasesony po 20 gr ^^ no niezle wojsko sie wysprzedaje i jak opisuja to nie sa jakies tam dziorawe ciuchy

24 Gru 2010 16:07

dawidg2 napisał(a):Właśnie armia wysprzedaje zapasy. Raz patrzyłem co mają bo tata się interesował chciał jakiś płaszcz kupić.


a gdzie to trzeba uderzyć aby się dowiedzieć więcej na temat wyprzedaży ?? mienia wojskowego oczywiście bo sam bym był zainteresowany

24 Gru 2010 16:24

wyprzedaze byly na poczatku roku 2010 . teraz to juz znajac zycie wyprzedane . ludziska sie wyszlokily i po kupili za grosze i sprzedawaja troszke drozej na allegro . nie wiem .nie zglebialem tego tematu . poprsotu czytalem na ten temat

24 Gru 2010 16:40

mietek napisał(a):gdzie to trzeba uderzyć aby się dowiedzieć więcej na temat wyprzedaży ??
na stronie agencji mienia wojskowego są ogłoszone przetargi czy ogłoszenia na to co mają jeszcze.

Rozne rzeczy mozna kupic w AMW...

24 Gru 2010 19:06

...poczawszy od kaleson,skonczywyszy na pojazdach gasiennicowych.
Dla przykladu :

http://www.amw.com.pl/rsm_product_info. ... ucts_id=96

W wojsku takim CZYMS nieraz porobilem i nie wiem,czy przypadkiem wydajności przemieszczania gruntu nie maja wiekszej od spycharek

[ Dodano: Pią Gru 24, 2010 6:07 pm ]
...dotyczaca tego,co m.in.AMW chce sprzedawac i po ile:

http://www.amw.com.pl/documents/rsm_fil ... le_511.pdf

24 Gru 2010 21:40

co do tych ciuchów z strabaga wiem ze podobne kolorystycznie dla skanska robi jakas firma spod kielc ale oderwałem metkę ale ciuszki firma zapewnia eleganckie mocne fajny materiał do utrzymania i oczywiscie kolor zarówa pomarańcz :d u mnie po poł roku uzytkowania sprał sie tylko kolor delikatnie ale zadnych dziur czy rozerwanych szwów to samo z bluzo kurtką :d kaski tez pierwsza klasa leciutkie i z kropeczką która sie przebarwia jesli na kask sie zużył

07 Lut 2011 21:44

Czasem można trafić na dobre używki ubrąń roboczych na giełdzie,wtedy wychodzi to o wiele taniej. Ale można też szukać w sklepach internetowych z taką odzieżą roboczą,wybór będzie szeroki. Ja na szczęście mam firmowy strój :wink:
Wyślij odpowiedź