wibako

Hobby

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Hobby

Postprzez ksieciunio » 26 Cze 2013 22:27

Jako, że człowiek z wiekiem dziecinnieje, a moczenie kija mnie nie bawi więc ...... zbieram autka :mrgreen:
Trochę tego jest jakieś 20 parę sztuk. Zrobiłem nawet spota na śnieżnym stoku (-15 a ja się w śniegu autkami bawiłem :wall: )
Oprócz tego lubię grzebać w swoim samochodzie i siedzę w klubie Laguny.


Image

Image

Image


Tak jakoś się zabujałem w tym aucie.

Image

ksieciunio
Operator

Maszyna: hammelmann aquajet 12


Reklama

simmet

Re: Hobby

Postprzez paolo » 27 Cze 2013 22:32

Kolego korba71, ale z Ciebie "zabijaka" :mrgreen: chyba bałbym się Ciebie spytać nad wodą czy coś bierze :lol:
Nasz forumowy czat: http://xat.com/Kopaczka
Bob Budowniczy zawsze da rade!!!"

Awatar użytkownika
paolo
Młodszy operator

  • Posty: 106
  • Rejestracja: 24 Gru 2008 17:40
  • Miejscowość: mazowieckie

Hobby

Postprzez skrzatster » 28 Cze 2013 07:22

A ja też się pochwalę ; ) Bakcyla dostałem parę ładnych lat temu i tak zostało do dzisiaj ; )
Image
Image
Image
A tutaj małe zawody zwane kumoterkami dyscyplina ski-skiring które udało się wygrać ; P
Image

skrzatster
Operator

  • Posty: 299
  • Rejestracja: 07 Gru 2009 21:39
  • Miejscowość: Zawoja
  • Pochwały: 1

Maszyna: Kubota KH 66
Renault Midlander S110


Re: Hobby

Postprzez korba71 » 28 Cze 2013 10:43

paolo napisał(a):Kolego korba71, ale z Ciebie "zabijaka" :mrgreen: chyba bałbym się Ciebie spytać nad wodą czy coś bierze :lol:

Kolego twój żart jest jak twój penis bardzo krótki i niesamowicie smieszny, ale lepiej mieć małego i śmiesznego jak długiego i smutnego. W kwestii hobby proponuje zbierać penisy i chować sobie do tyłka.

Awatar użytkownika
korba71
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 10 Sty 2011 22:38
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 43

Maszyna: volvoec210blc


Hobby

Postprzez womenka » 28 Cze 2013 15:51

Koledzy dawidk i korba71 dziękuję Wam za wypowiedzi w kwestii nagłośnienia. Pracowaliście przy tym, wiecie co mówicie. A dzięki temu teraz i ja już wiem, że te 'bity z bliska' to niekoniecznie są tak przyjemne, jak myślałam.. Jeszcze raz dzięki :)

Kolego skrzatster jakie piękne hobby :) konie są wspaniałe. Moi rodzice mieszkają blisko stadniny w Ochabach. Jadąc do nich przejeżdżam dosłownie obok. Niemal zawsze pasą się tam jakieś koniki. Są piękne. I gratuluję Ci wygranej w kumoterkach! :) widać, że to Twoja prawdziwa pasja. Podziwiam.

Wracając jeszcze do mnie, mam taką sytuację, powtarza się co roku. Otóż dwa gołębie mocno upodobały sobie mój balkon.. (mieszkam w bloku, na ostatnim czwartym piętrze). Gdy tylko nadejdzie wiosna, usilnie próbują wić sobie na nim gniazdko.. w jednym i tym samym kąciku.. co roku.. :) Chcąc uniknąć by zniosły jajko, codziennie te ich gniazdka sprzątam, misternie uplecione z drobnych gałązek, nieraz dwa na dzień, a bywa że więcej. Mając nadzieję, że w końcu się zniechęcą.. lecz nic z tych rzeczy. Nie zniechęciły się do tej pory, nic z zapału nie straciły, wytrwale sobie te gniazdka uplatają. Dzisiaj rano przed wyjazdem do pracy, parę minut po piątej, wchodzę na balkon i.. zrobiłam zdjęcie :)

Pomyślałam sobie, że gdybym tak te gniazdka kolekcjonowała, to zebrałaby się chyba całkiem pokaźna ściółka leśna :) może nie dla dużego lasu, ale jakiegoś gaiku to na pewno :)

Image

womenka
Pomocnik operatora

  • Posty: 60
  • Rejestracja: 12 Kwi 2013 07:18
  • Miejscowość: SCI

Re: Hobby

Postprzez paolo » 28 Cze 2013 22:21

korba71 napisał(a):
paolo napisał(a):Kolego korba71, ale z Ciebie "zabijaka" :mrgreen: chyba bałbym się Ciebie spytać nad wodą czy coś bierze :lol:

Kolego twój żart jest jak twój penis bardzo krótki i niesamowicie smieszny, ale lepiej mieć małego i śmiesznego jak długiego i smutnego. W kwestii hobby proponuje zbierać penisy i chować sobie do tyłka.


Kolego nie wiem co to za atak w kierunku mojej osoby :crazy: . Chyba źle odebrałeś to co napisałem. Nie szydze z Ciebie ani w żaden sposób sie nie naśmiewam, stwierdziłem poprostu że tak powiem stan faktyczny, że kawał z Ciebie chłopa.
Nasz forumowy czat: http://xat.com/Kopaczka
Bob Budowniczy zawsze da rade!!!"

Awatar użytkownika
paolo
Młodszy operator

  • Posty: 106
  • Rejestracja: 24 Gru 2008 17:40
  • Miejscowość: mazowieckie

Hobby

Postprzez maksyM » 28 Cze 2013 22:57

Korba71, ziomalu wyluzuj nieco :faja: paolo licz się ze słowami :roll: analizowałem przez dłuższą chwilę Twój post i uczucia mam mieszane :?: Chyba też bym się poczuł dotknięty. Swoją drogą korba kategoria wagowa to chyba ta sama co moja :wink:
Wczoraj zadowolony klient dał mnie i moim ludziom dwie butelczyny na koniec dniówki. Z tym że jak stwierdził podzielił wagowo :lol: . Jedna butelka dla mnie druga dla nich. Bo obaj razem ważą mniej niż ja sam :lol: Ale do wykopów wąskoprzestrzennych są idealni :lol:
Fotki muszę na spokoju nauczyć się wklejać, na razie link do moich ulubieńców :D
http://www.youtube.com/watch?v=23JBXmXY4GY
http://www.youtube.com/watch?v=kQkrrsWR ... =endscreen

maksyM
Operator

  • Posty: 472
  • Rejestracja: 29 Lis 2009 14:27
  • Miejscowość: spod Krakowa
  • Pochwały: 10

Maszyna: Hidromek,Scania 113 ,Atego 1223, Takeuchi TB216,
TB 250

Firma: F.U.H.Wodren


Hobby

Postprzez Dj_Francuz » 28 Cze 2013 23:14

maksyM co to za rasa psów?
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

Re: Hobby

Postprzez maksyM » 30 Cze 2013 11:23

Dj_Francuz napisał(a):maksyM co to za rasa psów?

Blondyna to golden retriever, adoptowana przez nas zimą, ciemny to nowofundland. Na tym filmiku ma 7 miesięcy i jeszcze obrośnięty szczenięcą sierścią. Teraz już prawie cały czarny.
Obydwie rasy niezwykle łagodne, kochające wodę i wszystkie stworzenia. Są tak groźne że złodziej mógłby je wynieść razem z budą :D

maksyM
Operator

  • Posty: 472
  • Rejestracja: 29 Lis 2009 14:27
  • Miejscowość: spod Krakowa
  • Pochwały: 10

Maszyna: Hidromek,Scania 113 ,Atego 1223, Takeuchi TB216,
TB 250

Firma: F.U.H.Wodren


Hobby

Postprzez Dj_Francuz » 30 Cze 2013 11:55

maksyM no to rzeczywiście groźne :D ja obecnie mam owczarka colie również niesamowicie łagodny i spokojny pies ale bardzo mi się podobają owczarki kaukaskie , podhalańskie oraz bernardyny tak jak popatrzyłem na nowofunlandy to również ładne psiaki :wink:
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

Hobby

Postprzez MARIO/MECALAC » 30 Cze 2013 19:50

Moje nowe hobby to OFFROAD, jazda w terenie no i małe błotko. Co do psów to miałem owczarka KAUKASKIEGO świetny stróż obrońca i inteligentny pies, Teraz mam szczeniaka 6 tygodniowego owczarka Podhalańskiego zobaczymy co z niego wyrośnie póki co je, śpi i troszkę szarpie za nogawki i uwielbia towarzystwo ludzi.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Hobby

Postprzez pawelm » 30 Cze 2013 21:24

skrzatster napisał(a):A tutaj małe zawody zwane kumoterkami dyscyplina ski-skiring które udało się wygrać

Kolego a gdzie były te kumoterki w Bukowinie Tatrzańskiej?

pawelm
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 07 Cze 2010 21:09
  • Miejscowość: malopolska
  • Pochwały: 2

Maszyna: hitachi zx210 yanmar b50


Hobby

Postprzez mietek » 30 Cze 2013 21:27

MARIO/MECALAC, też mnie ciągnie do bawienia się w bagnie tylko trochę drogie hobby ehhh
" ...bycie operatorem to nie zawód to sposób na życie... "

Awatar użytkownika
mietek
Fachoperator

  • Posty: 1005
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 15:14
  • Miejscowość: Chorzów
  • Pochwały: 4

Maszyna: Caterpillar 325C
Caterpillar M315
Volvo EC 240 BNLC


Hobby

Postprzez skrzatster » 30 Cze 2013 21:57

pawelm, do Bukowiny nie udało się dotrzeć to kumoterki takie nasze lokalne można rzecz powiatowe między stajniami : )

skrzatster
Operator

  • Posty: 299
  • Rejestracja: 07 Gru 2009 21:39
  • Miejscowość: Zawoja
  • Pochwały: 1

Maszyna: Kubota KH 66
Renault Midlander S110


Hobby

Postprzez MARIO/MECALAC » 30 Cze 2013 22:14

Owszem bagno drogie ale do turystyka wystarczy seryjne 4x4 a to co się objedzie w terenie nawet w swojej okolicy to nigdy by się nie pomyślało że jest tam coś ciekawego
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Hobby

Postprzez Dj_Francuz » 30 Cze 2013 22:22

MARIO/MECALAC potwierdzam off road to bardzo przyjemne hobby jakaś niva z lpg i też można po polach pomykać :D
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

Hobby

Postprzez pawelm » 30 Cze 2013 22:39

skrzatster napisał(a):do Bukowiny nie udało się dotrzeć to kumoterki takie nasze lokalne można rzecz powiatowe między stajniami : )

Od małego chłopca jeździłem na kumoterki do Bukowiny,Szaflary nie wiem czy się oriętujesz gdzie to jest.Dziadek był zapalonym wielbicielem koni i bral udział aktywnie w szelkiego rodzaju zabawach społecznych.Ja akurat pochodze z tych właśnie stron no i można powiedzieć że lubie jeździć po śniegu a na czym to już bez różnicy narty skuter deska.Często jestem na kotelnicy w bialce jak jestem w Polsce.Może ktoś z was tam bywał

pawelm
Młodszy operator

  • Posty: 135
  • Rejestracja: 07 Cze 2010 21:09
  • Miejscowość: malopolska
  • Pochwały: 2

Maszyna: hitachi zx210 yanmar b50


Hobby

Postprzez Bandana » 01 Lip 2013 14:40

Mnie od dobrych kilku lat zaczął cieszyć Downhill za sprawą syna. Może lata już nie te, ale jak popatrzyłem na młodego to sam też zacząłem się w to bawić. A facet jak to facet, czasem musi się poobijać.

Bandana
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 01 Lip 2013 12:45

Maszyna: Marka i model


Hobby

Postprzez wujek616 » 01 Lip 2013 15:36

moją pasją są Quady, w wolnych chwilach śmigamy z kolegami w terenie, po żwirowniach czasem lubię się porządnie ubrudzić w błocie :mrgreen:
Moje nowe hobby to OFFROAD, jazda w terenie no i małe błotko.

co kupiłeś Mario Jeepa czy Patrola?
691119423 Paweł
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA !

Awatar użytkownika
wujek616
Fachoperator

  • Posty: 816
  • Rejestracja: 17 Lis 2010 22:20
  • Miejscowość: Sulęcin, woj.Lubuskie
  • Pochwały: 41

Maszyna: Mecalac12MXT,AtlasAR51B,
Deutz-Fahr Agrotron130,6.45TT


Hobby

Postprzez Dj_Francuz » 01 Lip 2013 16:35

wujek616 jeśli off road to albo samurai albo patrol :D jeśli chodzi o samuraja to najlepsza zabawa masa możliwych modyfikacji a możliwości terenowe bardzo duże wiem bo znajomy się bawi w mazowieckie bezdroża :wink:
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

http://xat.com/Kopaczka Zapraszam na forumowy chat

Awatar użytkownika
Dj_Francuz
Fachoperator

  • Posty: 2154
  • Rejestracja: 06 Sie 2010 10:12
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 32

PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej