wibako

Re: Brama garażowa pod przyszłą automatykę

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Re: Brama garażowa pod przyszłą automatykę

Postprzez artek11 » 15 Maj 2019 13:52

Pytasz się tutaj o to czy lepsza będzie na przykład brama segmentowa czy brama uchylna? Moim zdaniem lepszym wyjściem będzie zainwestowanie w bramę segmentowa. Garażowe bramy segmentowe złożone są z połączonych podłużnych paneli w orientacji poziomej. Dzięki temu brama jest znacznie wygodniejsza oraz zajmuje mniej miejsca, nie zajmuje miejsca na podjeździe tak jak to bywa z bramą uchylną. . Dzięki obecności poszczególnych segmentów, brama łatwo otwiera się i zamyka, zmieniając swój kształt, by ukryć się pod sufitem garażu. Sam mam niewielki podjazd, tak wiec jakbym zainwestowal w bramę uchylną to pewnie nie miałbym na nim miejsca Dla mnie wybór był oczywisty. Polecam równiez postawić na dobrego producenta ( dobra jest ta firma www hormann pl) . Dzięki temu brama będzie bardziej niezawodna a nawet jeśli coś sie stanie to bedziesz mogł liczyć na wygodny serwis.

artek11


Reklama

simmet

Re: Brama garażowa pod przyszłą automatykę

Postprzez tb1 » 10 Lut 2020 15:55

Jeżeli brama zostanie dobrze wykonana, z dobrej jakości osprzętu, to nic złego nie ma prawa z nią się dziać.
Pisząc dobry osprzęt, mam na myśli chociażby bramy garażowe Ekoplast. Mają dosyć duży wybór. Ich charakterystykę techniczną sprawdzić na stronach dostawców.

No i polecam zwrócić uwage na dobry montaż. Jesli montaż jest przeprowadzony w sposób nieprofesjonalny to nie bedzie miało znaczenia to jakiej jakości będzie brama.
Ostatnio edytowany przez tb1, 04 Mar 2020 12:45, edytowano w sumie 1 raz

tb1


Brama garażowa pod przyszłą automatykę

Postprzez rosomak85 » 12 Lut 2020 13:07

Raczej określ jakie masz możliwości, wysokości itp... osobiście polecam wersję często widoczne na np. Garażach PSP.
Używają tam bram dość często ale tez zazwyczaj mają dużo miejsca. Wszystkie tam działają w automatach plus awaryjne otwieranie na "sznurze". Oczywiście segmentowe.
A i nie ma reguły jeśli chodzi o mechanizm, jeden trafi dobrze drugi gorzej, poza tym umiejscowienie takiej bramy względem słońca ma znaczenie. Jak założysz czarną bramę w nasłonecznionym miejscu to segmenty ci się zniekształcą i mechanizm będzie zbierał po tyłku cały czas przez co może być nie wiem jak wytrzymały a i tak padnie...

Raczej patrz na firmy większe które zajmują się zarówno sprzedażą jak i montażem oraz udzielają wieloletniej gwarancji, nie będziesz musiał wtedy bawić się w reklamacje do producenta i udowadniać poprawność montażu tylko uderzasz do tej formy w razie problemów i mają poprawiać i tyle.

Awatar użytkownika
rosomak85
Fizol

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 02 Wrz 2019 11:20
  • Miejscowość: Biała Góra
  • Pochwały: 1

Maszyna: CAT 305

Firma: Prace Ziemne


Brama garażowa pod przyszłą automatykę

Postprzez ekostek » 15 Lut 2022 02:08

Inwestując w bramę garażową, możesz cieszyć się stylową, praktyczną częścią domu, która zapewnia długotrwałe korzyści. Ale jak zacząć? Wybór wymarzonej bramy garażowej może być trudny, ponieważ właściciele domów mają do wyboru wiele opcji.

ja zamontowałem u siebie bramę garażową uchylną makpol wroclaw pl z pełną automatyką i jestem zadowolony. Nie widzę jakiś przeciwwskazań, ewentualną przeszkodą może być sama dziura w ścianie garażu, tak by odpowiednio dostosować rodzaj bramy.

Tymczasem istnieje wiele sposobów na zmodernizowanie projektu bramy garażowej i zwiększenie wartości domu. Od bram garażowych do bezprzewodowego sterowania smartfonem po bramy garażowe ze sztucznego drewna, istnieje wiele fajnych pomysłów na garaż, które mogą pomóc zautomatyzować Twoje życie i dodać uroku i wartości do Twojego domu.
Kurs na ładowarkę teleskopową Manitou - www akademiaoperatora pl

ekostek
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 19 Paź 2021 11:26

Maszyna: jcb 3cx

Firma: skanska


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej