wibako

Ubezpieczenie

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Ubezpieczenie

Postprzez parkowy » 28 Kwi 2020 09:01

Ile płacicie ubezpieczenia OC w przypadku leasingowanych maszyn? Czy rzeczywiście, jest tak, że skoro właścicielem jest leasing, a ja jestem użytkownikiem, to nie ma zniżek osobowych na na OC?

parkowy


Reklama

simmet

Ubezpieczenie

Postprzez mskpi » 28 Kwi 2020 14:13

Ubezpieczenie OC uzależnione jest od algorytmu. Algorytm ten bierze pod uwagę szereg czynników takich jak np miejsce zamieszkania, wiek i inne czynniki.
Nie wiem dokładnie w jakim banku czy firmie finansującej planujesz zaciągnąć leasing, ale warto abyś zdawał sobie sprawę z tego aby wynegocjować układ, w którym będziesz mógł sam i ponoszenia dodatkowych kosztów decydować w jakim towarzystwie chcesz ubezpieczyć auto. Są z tego tytułu naprawdę duże oszczędności.
Prośbę o wycenę możesz dla przykładu wysłać do Compensa
Ostatnio edytowany przez mskpi, 29 Kwi 2020 08:35, edytowano w sumie 1 raz

mskpi


Ubezpieczenie

Postprzez gruszon18 » 28 Kwi 2020 19:53

W przypadku maszyn z leasingiem dochodzi też np rok produkcji maszyny, raty leasingu etc etc. Bardzo często jest sytuacja że OC ma dodatkowe warunki jak np pojazd ma być garażowany przez pierwszy rok.. Tak mieliśmy np z ciągnikiem.. Dzięki temu opłata była niższa.

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej