wibako

Automatyczny Chiński System Sterowania maszyn 1d lub 2d

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Automatyczny Chiński System Sterowania maszyn 1d lub 2d

Postprzez nobekstar2 » 11 Paź 2021 22:47

Witajcie . Potrzebuję posiadać budżetowy Automatyczny system sterownia maszyn , mam tu na myśli tylko odbiorniki na lemiesz lub inne urządzenie i control box z wyjściem na cewki rozdzielacza .

Zbyt rzadko jest mi potrzebny taki system więc nie mogę sobie pozwolić na zakup markowych produktów gdyż używam go dosłownie kilka razy w sezonie .

W polsce sporą popularnością cieszy się Nivel system mam od nich niwelator nl 540 i system 1d .

Jest ok lecz trzeba się bardzo pilnować i staje się to uciążliwe .

Znalazłem na alibabie jego brata z 2 odbiornikami i skrzynką kontrolną cena jest przystępna lecz mam pytanie czy ktoś posiada takie cudo ?

łyżkę tj sterowany lemiesz już mam konstruuję go we własnym zakresie .

Znalazłem firmę w Rosji która instaluje te chińskie zabawki do swoich maszyn i koparek łańcuchowych podczas układania np melioracji .

Tak jak nadmieniłem powyżej to nie ma być drogie gdyż nie wykonuje ultra precyzyjnych prac oraz inwestycji na konkretne pieniądze , ma mi to tylko przyspieszyć wstępną pracę i odciążyć moją osobę .

Podzielcie się proszę spostrzeżeniami oraz dajcie znać czy ktoś z was kupił i użytkuje taki chiński system sterowania .

Pozdrawiam
Kopareczki-jcb 3cx 3cx super bobcat x320 mtz 82 koparka łańcuchowa

nobekstar2
Operator

  • Posty: 206
  • Rejestracja: 27 Sty 2008 19:25
  • Miejscowość: kujawsko-pomorskie
  • Pochwały: 1

Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej