wibako

Minikoparka zbita szyba

O czym tylko chcecie :).

Moderatorzy: peckiel, Dj_Francuz

Minikoparka zbita szyba

Postprzez Snafu » 14 Sty 2022 19:00

Ostatnio będąc w pracy kopałem wykop pod kabel, na niskich obrotach bo grunt był dobry, trafiłem na korzeń który nie był jakiś ogromny ale za pierwszym razem nie pękł, zwiekszyłem obroty i ponowiłem próbę strzelił a wraz z nim nie duży kamień (może jakiś kawałem cegówki, za dobrze nie wiem bo zamknąłem oczy) no i zbił szybę. Teraz trwają rozmowy czy stało się tak z mojej winy i kto powinien pokryć koszty wymiany szyby.

Wiadomo nie zrobiłem tego specjalnie, gdybym wiedział to nie rwał bym ale z drugiej strony niech rzuci kamieniem ten kto nigdy nie rwał korzenia, powiedziałem że gdyby inny operator pojechał to też mogło by mu sie to samo przytrafić, w pewnym sęsie loteria. Oni twierdzą że operator odpowiada za koparkę, no to jest fakt ale wykonywałem swoją pracę, nie rwałem gałęzi z drzewa, nie odstawiałem jakiś cyrków, tylko robiłem to do czego jest ona przeznaczona, kopałem w gruncie.

Proszę o jakieś rady bo trochę jestem zdezorientowany. Przykro mi że tak się stało, pewnie gdyby nie ta szyba to ja bym dostał, ale nie czuje się winny, może powinienem? :wink:
Pozdrawiam.

Snafu
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 14 Sty 2022 18:37

Maszyna: KUBOTA KX019-4

Firma: Usługi Minikoparką


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej