wibako

wymiana olejów w ciągniku Renault 90 34

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

wymiana olejów w ciągniku Renault 90 34

Postprzez Bartek » 24 Lut 2008 18:47

potrzebuje symbole oleju marki ELF do ciagnika renault 9034, chodzi o olej w silniku, olej w hydraulice, olej w skrzynu i olej w obu mostach. Licze na odpowiedź może ktoś z was bendzie wiedział

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Reklama

simmet

Oleje

Postprzez EDEK » 25 Lut 2008 23:40

Witam kolego ja zajmuje się naprawą ciągników od dawna i niemusisz wcale lać ELFA możesz wszystko zalać AGROL STOU jest bardzo dobry jest to olej uniwersalny

EDEK
Pomocnik operatora

  • Posty: 57
  • Rejestracja: 09 Gru 2007 12:27
  • Miejscowość: Lublin

Postprzez Bartek » 26 Lut 2008 21:14

A powiedz mi ile wchodzi litrów do zbiorników w tych wszystkich " przyrządach" w Renault 9034?
- Na jakiej maszynie chciałbyś robić?
- Na byle qrwie aby zarobić...

Jak koparkę kiedy się zepsuła, tak ja kocham Cię!

CAT mój kochany czarno - zółty brat...

Awatar użytkownika
Bartek
Fachoperator

  • Posty: 1245
  • Rejestracja: 18 Mar 2006 22:54
  • Miejscowość: Różan

Postprzez fachowiec » 19 Mar 2008 23:07

cześć Uważaj z tym olejem bo ja nalałem fusha i jak mruż to musze 10 min gazować zanim hydraulika zacznie działać nawet wspomaganie nie działa

[ Dodano: Sro Mar 19, 2008 10:08 pm ]
cześć Uważaj z tym olejem bo ja nalałem fusha i jak mróz to musze 10 min gazować zanim hydraulika zacznie działać nawet wspomaganie nie działa

[ Dodano: Sro Mar 19, 2008 10:11 pm ]
do hydrauliki idzie ze 40 litrów masz miarkie to patrz a wzwolemice przednie ok.1,5 l jest miarka też w przedni napęd 3-4 litry do poziomu korka wlewowego

fachowiec
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 19 Mar 2008 21:58
  • Miejscowość: grajewo

Postprzez pyrek » 16 Gru 2008 20:25

uzytkuje ciagnik rolniczy z ladowaczem renault 103.54. po dopaleniu ciagnika ladowacz i podnosnik dzialaja jednak po skrecaniu kierownicą - przestaje dzilac ladowacz i podnosnik dopiero po kilku minutowym trzymaniu na gazie zaczyna wszystko dzialac. w miare spadku temperatury na dworze sytuacja sie pogarsza. filter ssawny i cisnieniowy wymenilem olej wymienilem na hydrol hl46. nie ma zbytnio poprawy.
prosze o rade.

pyrek
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 16 Gru 2008 20:16
  • Miejscowość: Zalasy

Postprzez at_horses » 16 Gru 2008 22:41

polecam agrofoto.pl lub ppr.pl.
hl do takich ciągników się nie nadaje
tanim odpowiednikiem olei do ciągników zachodnich jest AGROL U droższe fush i podobne.
często w ciągnikach są hamulce w kąpieli olejowej i uzycie czegoś w stylu hipolu i pochodnych powoduje spalenie tarcz hamulcowych zawalenie tym syfem pomp a to już droga sprawa...
co do utraty ciśnienia
raz miałem problem w mf-ie bo mi się zawór sterujący ciśnieniem dynashifta (skrzyni) powiesił... rozgrzebałem pół ciągnika zanim się naprawiło:)

at_horses
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 24 Sie 2008 19:59
  • Miejscowość: małopolskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej