wibako

Gwarancja ZETOR

O traktorach URSUS, New Holland, John Deere, MTZ, Zetor, CASE.

Gwarancja ZETOR

Postprzez SQ9DDK » 27 Cze 2008 06:42

Posiadam 2 Zetry 9641 Forterra już 15 miesięcy.Pracują u mnie na utrzymaniu zimowym w okresie letnim wywieść śmieci na przyczepie i tyle mają po 350Mth.
Temat jest taki ,jak wyegzekwować gwarancję od sprzedawcy dużo jest usterek mechanicznych oraz lakierniczych.Sprzedeawca twierdzi że to wina soli no ale w rolnictwie też używacie nawożów opryski itd.ZETOR Polska w Kaliszu umywa ręce twierdząc że to sprawa między sprzedającym a kupującym.Czy możliwe żeby komora akumulatora skorodowała od soli z rozsiewacza, jeżeli jest z przodu.Nie wiem co mam zrobić podnośnik tylny sam opada podczas postoju oraz jazdy dodam że na pusto dealer twierdzi że jeżeli ciągnik stał pod obciążeniem to traci się gwarancję :lol: .Koledzy doradzcie jak naj lepiej wyegzekwować gwarancję od takiej firmy.

SQ9DDK
Pomocnik operatora

  • Posty: 62
  • Rejestracja: 20 Wrz 2006 08:25
  • Miejscowość: Nowy Targ

Reklama

simmet

Postprzez kłoska » 29 Cze 2008 18:22

witam ja to bym udał sie do jakiegoś rzeczoznawcy żeby przyjechał obejrzał usterki i jeżeli nie wynikają ze złej eksploatacji a są to wady fabryczne to sporządził bym odpowiednie pisemko i z tym dokumentem podpisanym rzecz jasna przez rzeczoznawce udał bym się do sprzedawcy postraszyć go sądem.

kłoska
Młodszy operator

  • Posty: 171
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 10:29
  • Miejscowość: czestochowa

Postprzez krzysiek3cx » 18 Sty 2009 20:05

gwarancja jest fajna ale tylko na papierze ladnie wyglada, jak sie kupuje to specjalnie na to sie nie zwraca uwagi a potem sa rozczarowania, mnie to spotkalo jak kupilem przyczepe, np. wazne jest kto sprawuje serwis producent czy sprzedawca, bywa tak ze sprzedawca za upust ma prowadzic serwis, wazny jest czas naprawy, i miejsce, i to wszystko musi byc na papierze!!!!!!!!!!!!!!!

krzysiek3cx
Fizol

  • Posty: 45
  • Rejestracja: 29 Lip 2007 21:21
  • Miejscowość: skawina

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej