wibako

blokujący się wsteczny

Moderator: wujek616

blokujący się wsteczny

Postprzez staszzek » 06 Sie 2021 09:43

Marka i model maszyny: Mecalac 10 msx
Rok produkcji: 2002

Panowie wiem, że były już tematy dot. jazdy lecz problem u mnie dalej pozostał. Mecalac blokuj jazdę na wstecznym, jak jest zimny jazda działa bez problemu, jak się nagrzeje po włączeniu wstecznego nie jedzie słychać że pompa pracuje a dziad stoi, nie ma problemu z jazdą do przodu. Czasem pomorze kilkukrotne przełączenie manetki P/T a czasem na wstecznym pomorze ruch prawym joystickiem i wtedy odblokuje jazdę. Dodam, że w pierwszej kolejności zostały wymienione filtry nie pomogło, wyczyszczone cewki sprawdzone prądy ok. Czy znajdą się jakieś wskazówki

staszzek
Pomocnik operatora

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 29 Sty 2017 14:28

Maszyna: Mecalac MSX 10

Firma: ...


Reklama

simmet

blokujący się wsteczny

Postprzez raudek » 06 Sie 2021 18:13

Witam.
Sprawdź w trybie ładowarkowym.
Pomierz rezystancję cewek jazdy.
Dalszą informację otrzymasz jak sprawdzisz powyższe.
Pozdrawiam

raudek
Operator

  • Posty: 387
  • Rejestracja: 21 Sty 2014 21:14
  • Miejscowość: Wrcław
  • Pochwały: 25

Maszyna: Mecalac mxt12,O&K MH4 Plus,O&K RH6

Firma: Mar-Bud


blokujący się wsteczny

Postprzez staszzek » 17 Sie 2021 16:02

Raudek co do twojej podpowiedzi to od razu pisze że dłuższy czas robiłem na trybie bodajże M-2 który najlepiej mi spasował do wykonywanych prac, a teraz zauważyłem, że Menel nie przełącza trybów jak również nie działa łamanie ramienia. Nie będę ukrywał, że od dłuższego czasu skubany ma problemy z elektroniką, która w nim strasznie głupieje dlatego kompletnie straciłem wątek co do tej maszyny gdzie szukać.

staszzek
Pomocnik operatora

  • Posty: 51
  • Rejestracja: 29 Sty 2017 14:28

Maszyna: Mecalac MSX 10

Firma: ...


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej