Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

12MXT '04 Problem z jazda przód tył

27 Lis 2021 13:27

Witam czy ktoś mozne doradzić jak naprawić jazdę przód tył zacina się przy rozgrzanym silniku ? Trzeba kilka razy przełączyć przód tył wtedy czasami zaskakuje ,na zimnym silniku działa normalnie macalac 12 mxt 2004r

Re: Problem z jazda przód tył

28 Lis 2021 20:42

Mam ten sam problem tylko do tyłu. Pod wpływem obciążenia w miękkim terenie. Jeszcze problemu nie rozwiązałem .

Re: Problem z jazda przód tył

29 Lis 2021 21:09

Sprawdż czy działają cewki na elektrozaworach przy rozgrzanym silniku.

Re: Problem z jazda przód tył

08 Maj 2022 12:35

Witam Panowie podczepie się pod post, ten sam problem w moim Mecalacu tylko 10 msx 2002r zimna maszyna jazda jest ok jak się rozgrzeje brak jazdy czasami zadziała kilkukrotne przełączenie rewersu przód tył czasami jak wspomogę się ruchem ramienia. Zauważyłem że na rozgrzanej maszynie przestają się świecić diody na cewkach na pompie jazdy same cewki wymienione na nowe

Re: Problem z jazda przód tył

08 Maj 2022 18:11

U mnie pompa i motor jazdy po regeneracji. Złącze obrotowe elektryczne i przełącznik przy kierownicy też sprawdzone .Czyli te elementy należy wykluczyć. Był na forum taki temat i okazało się że winna była dioda w szufladzie pod siedzeniem . Jak znajdę ogarniętego elektryka to będzie następna rzecz do sprawdzenia.

Re: Problem z jazda przód tył

28 Cze 2022 07:44

Panowie odświeżam bo ten sam problem w 10 msx przełącznik kierunku jazdy sprawdzony działa cewki jazdy nowe diody sprawdzone przez elektryka sprawne a cały czas traci jazdę proszę o podpowiedzi koparka uziemiona
Wyślij odpowiedź