wibako

A311 Słaba jazda po 3-4 godzinach pracy

Moderatorzy: PiatyElement, peckiel

A311 Słaba jazda po 3-4 godzinach pracy

Postprzez Radzikt550 » 15 Mar 2023 12:26

Marka i model maszyny: Liebherr A311 Litronic
Rok produkcji: 2005
Numer seryjny: WLHZ0718EZK025186

Witam serdecznie,jestem tu nowy i prosiłbym o pomoc:)Mam problem z moim Liebherrem A311, a mianowicie jak się rozgrzeje po 3-4 godzinach pracy to ciężko jeździ na średnim biegu w terenie a także na zajączku po ulicy(górkę widzi z daleka i dosłownie wtacza się na nią-obroty na maxa, silnika nie dusi i nie dymi na czarno).zaczeło to sie dziac nagle i kiedys odreciłem odpowietrznik zbiornika hydraulicznego(był cały zalepiony jak masło,rozkreciłem wywaliłem filterek i zimmeringi,zamontowałem bez bebechów) to wylecialo duzo powietrza.W skrzyni to samo,jak wymieniałem olej to z górnego korka wylecialo powietrze i olej był taki napowietrzony.Ostatnim razem jak juz nie chcciała jezdzic na budowie i po ulicy,zgasilem ją,za 5 min odpalilem i wszystko wrocilo do normy,do domu wrocilem bez zadnych problemow na kołach.Nie wiem co jest grane,problem jest także tego typu ze w okolicy Radomia mało jest fachowców co znaja sie na Liebhherach i chcą sie dotykac do tego typu maszyn,może znacie kogos kto moglby zajrzec z okolic Radomia?

Radzikt550
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 05 Mar 2023 22:27

Maszyna: Liebherr A311 Litronic

Firma: VOL-RAD


Reklama

simmet

Re: A311 Słaba jazda po 3-4 godzinach pracy

Postprzez UNDERTAKEN » 20 Kwi 2023 08:32

Podaj jeszcze rok i numer seryjny maszyny.
Czy ktoś mierzył ciśnienia na jeździe w momencie kiedy maszyna słabnie ? czy w tym momencie tj. kiedy jest słaba jazda ruchy robocze maszyny są ok ?, czy jest wyciek oleju w okolicy przepustu obrotowego ?

UNDERTAKEN
Nowicjusz

  • Posty: 15
  • Rejestracja: 12 Lip 2022 13:42

Maszyna: L 542

Firma: UNDER TAKEN


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej