wibako

UWAGA! "Okazje" , naciągacze, nieuczciwi..

UWAGA! "Okazje" , naciągacze, nieuczciwi..

Postprzez kindly » 30 Mar 2012 20:00

do Admina: proszę o odpowiednie podpięcie tematu,bo jednostkowo zdarzają się ostrzeżenia,a sprawa jest coraz częstsza...
Proponuję założenie katalogu na forum dotyczącego tzw. "okazji". Sprawa jest pewnie powszechnie znana i dotyczy niewspółmiernie niskich cen za maszyny w stosunku do ich wartości rynkowej. Każdy z nas pewnie trafił na takowe przeglądając ogłoszenia w necie i do dzisiaj wierzyłem,ze jestesmy zdroworozsądkowo nastawieni,dopóki nie dowiedziałem się ,ze ojca kolega zapłacił za kop-ład. przelewem, bo była "taka super okazja",że kto pierwszy ten lepszy...Ciąg dalszy jest znany: ani kontaktu ze sprzedawcą,ani kasy...:(
Panowie,nie wierzcie,ze ktoś dam Wam cokolwiek za 25% wartości! i ze właśnie trafiliście na deal życia! Myśleć!
zatem wklejajcie ogłoszenia i uprzedzajmy się wzajemnie...
dla zobrazowania: http://moto.allegro.pl/2003-caterpillar ... 03713.html

i przy okazji(może to temat na inny wątek):
ostrzegajmy się wzajemnie,jeśli coś oglądaliśmy. Ostatnio przejechałem się dwa razy po 300km by sprawdzić :maszynę "w stanie idealnym". Z "ideału" to była tylko gadka pochwalna właściciele przez telefon(który notabene,za pierwszym razem nie pozwolił nawet odpalić,a że mi zależało,to pojechałem drugi raz...).Jeśli ktoś sprawdzał jakąś maszynę-niech napisze kilka słów lub chociaż da znać,ze był na miejscu,wówczas inny zainteresowany będzie miał okazję zadzwonić i zapytać cokolwiek zamiast gonić kilkaset kilometrów....

pozdrawiam!

kindly
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 08 Lip 2008 00:44
  • Miejscowość: polska centralna

Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej