wibako

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez w.fubar » 19 Mar 2016 14:17

Ciut bardziej, chociaż wiesz... w czasach szeptanego marketingu i kiwania dziadków metodą na wnuczka, ciężko własnej matce wierzyć, że urodziła. :-) :wink:

Ni mniej, powodzenia z transakcją! :banan:

Awatar użytkownika
w.fubar
Fachoperator

  • Posty: 541
  • Rejestracja: 20 Paź 2009 21:30
  • Miejscowość: Białystok/Norwegia
  • Pochwały: 11

Maszyna: CAT 308 + 305,5 + 301,7 + 906

Firma: .


Reklama

simmet

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez MARIO/MECALAC » 19 Mar 2016 14:20

Nie mniej jednak, nadal jestem ciekaw tego odbierania zaliczki w busie :crazy:
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez s-karol » 19 Mar 2016 15:56

Jeśli nie będzie auta, które zamówiłem ani zaliczki, którą wpłaciłem to dobrze brać co jest niż nic. Ale mam nadzieję że będzie wszystko ok. z panią Julitą mam kontakt tel. zobaczymy jak się wszystko potoczy. Pozdrawiam.

s-karol
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 18 Mar 2016 13:07

Maszyna: CAT 428C

Firma: Solid-Bruk


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez MARIO/MECALAC » 20 Mar 2016 12:33

Tak z każdym jest kontakt jak daleko do terminu. A na cholerę mi brać coś co mi jest całkowicie zbędne i nie potrzebne? Ja takim firmą krzak 10 zł bym nie dał zaliczki. Tak jak kolega Piotr napisał i 99% ludzi z normalnym podejściem do sprawy najpierw sprzęt ogląda testuje i dop w tedy wpłaca zaliczkę a nie w ciemno.
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez s-karol » 21 Mar 2016 11:34

Niestety wszystko się potwierdza nie odbierają tel. dałem się naciągnąć zgłaszam sprawę do prokuratury i na policję.

s-karol
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 18 Mar 2016 13:07

Maszyna: CAT 428C

Firma: Solid-Bruk


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez Bartus2010 » 21 Mar 2016 13:50

Mam nadzieje że jak najmniej osób dało się nabrać.
Oby Pani Julia i jej chłopak czyli twórcy całego procederu również odpowiedzieli za to co zrobili i to nie tylko karnie ale i również finansowo!!
Nie ważne co się robi, ważne żeby robić to najlepiej.

Bartus2010
Nowicjusz

  • Posty: 18
  • Rejestracja: 26 Mar 2010 09:38
  • Miejscowość: Polska

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez Piotr mc 85 » 21 Mar 2016 14:35

s-karol napisał(a):Jeśli nie będzie auta, które zamówiłem ani zaliczki, którą wpłaciłem to dobrze brać co jest niż nic.

Zgadza się, ale to już ostateczność, a Ty od razu zakładasz że najwyżej weźmiesz coś innego co dla mnie jest bez sensu.
Czyli jednak firma nie była pewna, z doświadczenia wiem że obecnie żadna nowa firma nie jest pewna - takich to trzeba brać z góry - nie podoba się to wypad, skorzystam z oferty innej firmy.
s-karol napisał(a):Niestety wszystko się potwierdza nie odbierają tel. dałem się naciągnąć zgłaszam sprawę do prokuratury i na policję.

Mam nadzieję że następnym razem nie wpłacisz zaliczki "na powietrze" tylko interesujący Ciebie sprzęt, który będziesz mógł swobodnie przetestować. Nie nabijam się z Ciebie, nikt nie jest idealny, ale akurat sprawa naciągania ludzi na nie istniejący towar jest mocno nagłośniona od kilku lat i to w wielu branżach (samochody, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe itd., itp.).
Dlatego,
Bartus2010 napisał(a):Oby Pani Julia i jej chłopak czyli twórcy całego procederu również odpowiedzieli za to co zrobili i to nie tylko karnie ale i również finansowo!!

też mam taką szczerą nadzieję.
Pozdrawiam Piotr

Piotr mc 85
Fachoperator

  • Posty: 1318
  • Rejestracja: 16 Cze 2008 22:26
  • Miejscowość: Jaźwina
  • Pochwały: 34

Maszyna: VOLVO L150E, XCMG ZL50GCE, Hanomag55D,W K611, CAT 301.5

Firma: Kopalnia


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez MARIO/MECALAC » 21 Mar 2016 15:06

s-karol, teraz rozumiesz czemu była taka nagonka?
Mam nadzieje że dużo tej zaliczki nie wpłaciłeś
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez radzio1668 » 21 Mar 2016 17:40

Witam. Ja również dałem się nabrać na tą firmę. Wpłaciłem ponad 20 tysięcy zł zaliczki. Jak myślicie, policja pomoże odzyskać pieniądze ??

EDIT MODA :

Proszę stosować Polską pisownię.
Ostatnio edytowany przez MARIO/MECALAC, 21 Mar 2016 20:56, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę się zapoznać z Regulaminem Forum. Tu obowiązuje NETYKIETA.

radzio1668
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 14 Lis 2013 08:59

Maszyna: JCB 8018

Firma: Zakład Usług Hydraulicznych


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez w.fubar » 21 Mar 2016 18:18

Jeśli złodzieje nie są głupi, to nie sądzę. Przypomnijta sobie sprawę Amber Gold. Taka skala makro.

Kiedyś mi ukradli samochód, po 4 latach namierzyli szajkę, w akcie oskarżenia ponad setka samochodów. Nikt nic nie odzyskał, bo każdy ze złodziei bezrobotny, bez majątku.

Awatar użytkownika
w.fubar
Fachoperator

  • Posty: 541
  • Rejestracja: 20 Paź 2009 21:30
  • Miejscowość: Białystok/Norwegia
  • Pochwały: 11

Maszyna: CAT 308 + 305,5 + 301,7 + 906

Firma: .


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez radzio1668 » 21 Mar 2016 18:23

No z tym Amber Gold to racja. Ale zobaczcie, oni chyba są głupi, przecież w dzisiejszej dobie każdego można złapać i przecież odpowiedzialność karna ich nie ominie. Jedynie co finansowa. Maja konta na fb, przecież nie trudno na nich trafić... no chyba żeby uciekli za granice kraju. Hmm, jedynie można samemu iść po sprawiedliwość ehhh

EDIT MOD
Kolego s-karol napisz do mnie na priv swój numer telefonu, bo ja coś nie mogę prywatnych wiadomości wysyłać :/ od razu pokazują mi się w "do wysłania"
Ostatnio edytowany przez MARIO/MECALAC 21 Mar 2016 20:59, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Jeżeli chcesz coś dodać a nie minęło 24h od napisania posta używaj opcji EDYTUJ.

radzio1668
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 14 Lis 2013 08:59

Maszyna: JCB 8018

Firma: Zakład Usług Hydraulicznych


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez w.fubar » 21 Mar 2016 18:44

radzio1668 napisał(a):d razu pokazuja mi sie w "do wyslania"

Nie przejmuj się. To oznacza, ze zostały wysłane. Będą w tej zakładce dopóki odbiorca ich nie przeczyta.

Awatar użytkownika
w.fubar
Fachoperator

  • Posty: 541
  • Rejestracja: 20 Paź 2009 21:30
  • Miejscowość: Białystok/Norwegia
  • Pochwały: 11

Maszyna: CAT 308 + 305,5 + 301,7 + 906

Firma: .


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez ŁUKASZ WWY » 21 Mar 2016 18:55

Koledzy ta firma przecież nie zrobiła tego pierwszy raz , wydaje mi się , że to ci sami oszuści o tej sprawy , wszystko dokładnie tak przemyślane i tak samo zrobione , każdy szczegół identyczny jak w tym wypadku , poniżej link do sprawy z przed roku , w sumie jeden taki strzał w roku i można żyć :wink:

http://www.forumsamochodowe.pl/ed-bud-e ... t82275.htm

http://www.tvp.info/19002497/wplacali-p ... ca-zniknal

http://www.fakt.pl/wroclaw/to-we-wrocla ... 27341.html


i dopóki ludzie będą wieżyc w takie cuda , że da się coś kupić za 60 - 70 % rynkowej ceny to takie sytuacje będą miały miejsce , owszem da się ale sprzęt - uszkodzony , do naprawy , wyeksploatowany , kradziony , zastawiony gdzieś w banku , lub wzięty miesiąc temu w leasing na jakoś firmę " krzak " i w chwili obecnej do sprzedania w atrakcyjnej cenie najlepiej na umowę - kupna sprzedaży :D

i jeszcze co ważne według mnie to kupowanie od firmy która jest spółką z.o.o , istnieje od niedawna , i ma kapitał zakładowy 5 tys zł to bardzo duże ryzyko ponieważ gdy okaże się coś będzie ze sprzętem nie tak to odzyskanie kasy z powrotem jest praktycznie niemożliwe ale z tego co da się zaobserwować na Polskim rynku to mało kto jeszcze na takie coś uwagę zwraca , ważniejsze jest to aby cena była okazyjna .

ŁUKASZ WWY
Fizol

  • Posty: 28
  • Rejestracja: 01 Maj 2011 13:52

Maszyna: CAT JCB KOMATSU CASE I INNE


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez gg29 » 21 Mar 2016 19:43

Jestem jedną z osób, która również została oszukana. W moim przypadku samochód nie był za 60-70% wartości a zaledwie 10-15% tańszy od Polskich salonowych.

Podejrzenia miałem już po tygodniu od wpłaty 20% zaliczki, mianowicie znalazłem to auto w Szweckim komisie" VIP " bardzo drogie auta o 40% droższe niż na naszym rynku: http://www.platinumcars.se/

Kontaktowałem się z policją, ze względu na umowę która wygasa 24.03.2016 nie chcieli nawet rozmawiać.
Muszę zaczekać i zgłosić to po tym terminie.

W zeszłym tygodniu ta firma wystawiła AUDI Q5 za 110.000zł netto , znalazłem to auta w Szwecji za około 185.000zł przed sprowadzeniem! (399.900 kr)
Link do auta:http://www.eklundsbil.se/vara-bilar/

Myślę że osoby poszkodowane powinny się ze sobą skontaktować ( w grupie siła) może coś się wspólnie wymyśli.

Pozdrawiam

gg29
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 21 Mar 2016 18:51

Maszyna: koparka t2

Firma: AMPARO


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez Audrius » 21 Mar 2016 19:48

No, ale k.... jak to kupić be obejrzenia, pomacania, testu. Takie firmy jak dla mnie to wałek. Dobrze, że ja niecierpliwy jestem i samochód czy coś muszę mieć od razu, żeby nacieszyć się.

Audrius
Młodszy operator

  • Posty: 142
  • Rejestracja: 02 Mar 2015 21:38
  • Miejscowość: Podlaskie
  • Pochwały: 6

Maszyna: Atlas 1504

Firma: ...


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez radzio1668 » 21 Mar 2016 20:02

Moj telefon do kontaktu, tzn mojego taty: 605 430 912

radzio1668
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 14 Lis 2013 08:59

Maszyna: JCB 8018

Firma: Zakład Usług Hydraulicznych


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez MARIO/MECALAC » 21 Mar 2016 21:04

Dopóki ludzie będą naiwni i będą wpłacać kasę bez obejrzenia maszyny, bez sprawdzenia firmy i na jakieś lewe papiery to ten biznes będzie się kręcił
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez Nazar » 22 Mar 2016 21:38

Ludzie naiwni będąc na wszystkich możliwych listach dłużniczych, szukali ratunku w postaci pożyczek pozabankowych, gdzie NAJPIERW trzeba było wpłacić "wpisowe", "za rozpatrzenie wniosku" tudzież "opłatę inicjalną" , a potem płacz i zgrzytanie zębów.

Rzeczona firma pierwszy wpis do KRS ma z 29.01.2016r. - i już tutaj powinno zapalić się WIELKIE CZERWONE ŚWIATŁO w czaszce...

Panowie naiwni szukanie okazji, tam, gdzie od początku śmierdzi g.....nem to tylko poniżanie samego siebie.
W życiu nie ma cudów - tak samo, jak nie ma maszyn za 3/4 ceny.....

Osobiście mi przykro, że nadal działają takie szumowiny - i gdybym miał czas - pojechałbym i natłukł - z czystej empatii do pokrzywdzonych - w ramach marnego bo marnego ale zadośćuczynienia....

Jest taka piosenka - Nie wierzę politykom - polecam posłuchać i odnieść do naszej branży!

Nazar
Młodszy operator

  • Posty: 183
  • Rejestracja: 08 Wrz 2006 14:50
  • Miejscowość: Mazowsze
  • Pochwały: 3

Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez mechanior » 23 Mar 2016 01:50

Od 10 lat na tym forum piszemy że OKAZJE NIE ISTNIEJĄ a za każdą taką nienaturalnie korzystną ofertą czają się OSZUŚCI I ZŁODZIEJE. Kto nie przyjmie takiej zasady dla własnego bezpieczeństwa ten sam pakuje się w kłopoty... jeśli tego nie rozumiecie i ryzykujecie SWOJE ciężko zarobione pieniądze to nie wiem czy warto na ten temat dalej dyskutować...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: Co to za firma "ARTA-AGROTRADER" ?

Postprzez vex4 » 24 Mar 2016 19:37

dnia 3 marca napisałem do użytkownika rudesmen jak mi się wydaje administratora forum maila o poniższej treści, oczywiście nie raczył mi nawet odpowiedzieć.... brak słów.... oczywiście podałem wszystkie dane oszustów, jak widać nie przejął się tym zbytnio...


"chciałbym prosić o poinformowanie użytkowników forum o oszustach którzy sprzedają sprzęt w internecie w znacznie zaniżonych cenach, firma jest legalnie zarejestrowana jako spółka z o.o. na jakiegoś dziadka a głównym udziałowcem jest facet który jak udało mi się ustalić siedzi w więzieniu.
Cały proceder polega na próbie wyłudzenia zaliczki na poczet sprzętu. Zdjęcia sprzętów które sprzedają pochodzą w większości z angielskich stron, można je zresztą łatwo znaleźć wyszukując w google zdjęciem z ich strony(żadne zdjęcie po za jakimś starym ursusem i dwoma busami nie jest ich autorstwa) sprzęty w cenach niższych od tych z zachodnich stron o 30 - 40 %,tłumaczą, że sprzęty są z licytacji komorniczych albo, że kupują w pakietach - dlatego tak tanio, oczywiście przywiozą wam na plac za kilka tygodni bo teraz coś tam, no ale zaliczkę trzeba szybko wpłacić bo chętnych cała masa, paradoksalnie jak chciałem do nich jechać nie robią problemów aby spotkać się w siedzibie firmy, oszuści są przygotowani bardzo fachowo i profesjonalnie, zapewne głównie na kupców zagranicznych, myślę jednak, że naszych już się zapewne wielu złapało. "

vex4
Nowicjusz

  • Posty: 11
  • Rejestracja: 21 Sie 2009 23:12
  • Miejscowość: Bydgoszcz

PoprzedniaNastępna Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej