wibako

ładowarka manitou 730 kcynia

ładowarka manitou 730 kcynia

Postprzez szymonklos » 07 Mar 2020 00:41

Jechałem oglądać ten sprzęt https://www.otomoto.pl/oferta/manitou-mlt-730-lsu-turbo-manitou-mlt-741-120-lsu-turbo-mlt-634-lsu-mlt-730-ls-ID6CW3OB.html

Moim zdaniem maszyna w słabym stanie, podczas jazdy przy pełnym skręcie w lewo bardzo głośno stukało coś w przednim moście. Podczas wysuwu i chowaniu teleskopu dusi silnik(bez gazu maszyna zgasła), wycięty tensometr, prawdopodobnie do zrobienia też jedna zwolnica z przodu(felga od wewnątrz cala zachlapana olejem). Muszę jeszcze zaznaczyć podejście właściciela do klienta, przyjechaliśmy na miejsce(200km drogi) pan kazał nam poczekać aż "kolega" podejdzie i pokażę nam maszynę, 10 minut czekania po czym przyszedł pan i powiedział że udało się odnaleźć ładowarkę(widziałem ją na placu od razu jak przyjechaliśmy), no więc maszynę odpalili zanim przyszliśmy(zakładam że stąd te 10 minut oczekiwania) :D no i panowie sobie pojechali, a właściciela nadal nie było. Szybkie obejrzenie maszyny, właściciel nadal się nie pojawiał, no więc z grzeczności poinformowałem go telefonicznie że klucze są w ładowarce i może zamknąć plac, delikatnie mówiąc jego podejście było lekko naganne :)

PS: Mam nadzieję że może komuś innemu zaoszczędzę nerwów! :D

szymonklos
Nowicjusz

  • Posty: 10
  • Rejestracja: 14 Paź 2017 21:12

Maszyna: Bobcat T3093CD

Firma: GR Szymon Kłos


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej