Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

JCB 3 CX z Majdanu Królewski

27 Gru 2020 18:45

Czesc , rozglądam się za koparko ładowarka. Wpadła mi w oko ta z ogłoszenia : \https://www.olx.pl/oferta/koparko-ladowarka-jcb-3cx-jak-cat-case-komatsu-new-holland-CID5-IDHKmIR.html#68f77e95e8

Numer vin : SLP3CXTSSE0439699

Ma to być moja pierwsza koparka i nie mam doświadczenia w zakupie takich maszyn.
Może ktoś coś powiedzieć na temat tej koparki ?? A może jest tu ktos z oklic Kolbuszowej/Rzeszowa i zechcialby podjechac na oględziny ? Zapłacę :) .
Pozdrawiam.

JCB 3 CX z Majdanu Królewski

27 Gru 2020 21:22

Może poszukaj sobie czegoś gdzie ramię koparkowe nie będzie na maglownicy. To straszne utrapienie na tym robić nawet jak zregenerujesz. Taka mała rada.

Re: JCB 3 CX z Majdanu Królewski

28 Gru 2020 08:10

Nigdy na tym nie pracowałem więc nie wiem jak to jest. Słyszałem że ten luz jest nie do skasowania.
Tylko że ciężko znaleźć jaka kolwiek koparkę do 60 tys , a co dopiero z siłownikiem na ramieniu :( . Jeśli będzie to straszne utrapienie to będę szukał tej "karetki" z siłownikie.

JCB 3 CX z Majdanu Królewski

28 Gru 2020 15:51

No ale konik na siłowniki też grosze nie kosztuje. Zwiększ budżet albo idź na kompromis kupując sprzęt gdzie pewne elementy będą wymagały wkładu finansowego, innej opcji nie widzę.
Wyślij odpowiedź