wibako

Gdzie kupić używaną koparkę kołową

Gdzie kupić używaną koparkę kołową

Postprzez PRI2013 » 24 Maj 2021 21:03

Witam,

rozglądam się za zakupem koparki obrotowej pod sieci wod-kan, do mniejszych robót mam nimi. Koparka nie będzie używana codziennie więc szukam czegoś z przełomu XX/ XXI wieku. Atlas, cat, liebherr itp - budżej do max 150 tys brutto ale zdecydowanie chciałbym wydać dużo mniej.

Przeglądając opinie w internecie o handlarzach mam wrażenie, że strach jechać i coś kupić bo o większości opinie są negatywne. Czy ktos z forumowiczów może polecić jakąś firmę gdzie można jechać i z spokojem wybrać z placu jakąś koparkę ?

W mojej okolicy jest sporo osób od liebherra dzięki czemu byłby prostszy dostęp do serwisu więc zacząłem trochę za nim się rozglądać chociaż biorę też pod uwagę cata, atlasa itp.

Znalazłem dwa odpowiadające mi ogłoszenia, koparki z tego samego roku ale różnica cenowa dość wysoka. Obie od tego samego sprzedawcy - firma BerPol. Na FB znalazłem pozytywne opinie o tym sprzedawcy, tu na grupie już negatywne. Czy ktoś z Was może wypowiedzieć się na ich temat ? Może ktoś oglądał już koparki z poniższych ogłoszeń ?

https://www.otomoto.pl/oferta/liebherr- ... 7ce5b97e71
https://www.otomoto.pl/oferta/liebherr- ... f174eaaa7f

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
PRI2013
Operator

  • Posty: 231
  • Rejestracja: 17 Paź 2013 21:17
  • Miejscowość: Żyrardów
  • Pochwały: 1

Maszyna: Volvo ecr25d

Firma: Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych


Reklama

simmet

Re: Gdzie kupić używaną koparkę kołową

Postprzez TRANSKOP81 » 25 Maj 2021 21:44

Cena adekwatna do stanu ,ta tańsza 314 trochę połatana .pospawana ale cena dobra

TRANSKOP81
Fachoperator

Maszyna: zeppelin 19 ,case1288,MAN 8x8,tatra 815 ,HANOMAG 60E

Firma: ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE


Gdzie kupić używaną koparkę kołową

Postprzez PRI2013 » 27 Maj 2021 17:28

poszukałem opinii o tym handlarzu i przeraziłem się jak można mieć tak złą renomę :)

Awatar użytkownika
PRI2013
Operator

  • Posty: 231
  • Rejestracja: 17 Paź 2013 21:17
  • Miejscowość: Żyrardów
  • Pochwały: 1

Maszyna: Volvo ecr25d

Firma: Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej