wibako

WB97-r '20 zwolniła i nie wskazywała prędkości

WB97-r '20 zwolniła i nie wskazywała prędkości

Postprzez Vibald » 02 Lip 2021 22:28

Marka i model maszyny: Komatsu wb97r
Rok produkcji: 2020

witam. dziś miałem problem z komatsu wb97r. wracając z budowy. jechałem na automacie czyli czwartym biegu i wyrzuciło mi jakiś błąd i nagle koparka zwolniła o połowę gwałtownie że aż poderwało mnie z siedzenia. po tym nie pokazywało mi z jaką prędkością jadę. musiał przełączyć na bieg 3 i po przejechaniu jakiejś odległości nagle zaczęło pokazywać ile km/h jadę i wtedy już normalnie mógł wrzucić 4 bieg. bo tak to na 4 biegu koparka wolno jechała tak jakby miała gdzieś 1-2bieg. co to może być

Vibald
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Cze 2021 14:08

Maszyna: Komatsu wb97-r

Firma: Energa


Reklama

simmet

WB97-r '20 zwolniła i nie wskazywała prędkości

Postprzez rudesmen » 02 Lip 2021 22:30

Na chłopski rozum wygląda to na problem z czujnikiem prędkości. Żadne kontrolki czy błedy się nie wyświetliły? Maszyna jest jeszcze na gwarancji?

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2183
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Re: WB97-r '20 zwolniła i nie wskazywała prędkości

Postprzez Vibald » 11 Lip 2021 23:35

Taak na gwarancji kupiona w styczniu. Miał tak tylko wtedy od tamtej pory jeżdżę i wszystko okej. Wyskakiwało wtedy tylko LO3. Wydaje mi się że mogła sienkrsegrsewac bo wtedy akurat dość ciepło było. Takie moje spostrzeżenia. Ale teraz też ciepło było a czasami z budowy na budowę jechałem ok. 20km. I nic.

Ostatnio za to coś świętowała z układem scr że miał niby ograniczenie momentu obrotowego. Ale nie zauważyłem spadku mocy ani nic. Po wyłączeniu i włączeniu masy jest wszystko okej

Vibald
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 21 Cze 2021 14:08

Maszyna: Komatsu wb97-r

Firma: Energa


WB97-r '20 zwolniła i nie wskazywała prędkości

Postprzez Singhr42 » 08 Paź 2021 15:00

Ostatnio za to coś świętowała z układem scr że miał niby ograniczenie momentu obrotowego. Ale nie zauważyłem spadku mocy ani nic. Po wyłączeniu i włączeniu masy jest wszystko okej
tntdrama.com activate

Singhr42
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 18 Wrz 2021 14:03

Maszyna: 2018

Firma: arshweb


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej