wibako

new holland koparko-ładowarka opinie

new holland koparko-ładowarka opinie

Postprzez lubon » 22 Kwi 2022 17:51

Rok produkcji: 2022

Witam, rozważam zakup new holland od dealera a więc z pdf i ad blue lub maszynę od prywatnego importera bez pdf i ad blue.
W mojej okolicy mam 2 salony new holland ze sprzętem rolniczym który może prowadzić też serwis masz budowlanych. U jednego stała nowa maszyna obejrzałem i generalnie jestem na tak choć handlowiec nie do końca był mi w stanie podać cen serwisu i jakiegoś osprzętu tylko kwoty rzędu i jakieś widełki. Generalnie mało zorientowany. Co do maszyn od prywatnego importera to chciałem telefonicznie uzyskać numer maszyny by sprawdzić z jakiego rynku jest maszyna i czy będzie w ogóle do niej katalog części ale też lipa. Pewnie pojadę i zrobię zdjęcie i wtedy sprawdzę. Rozważałem też case bo to bliźniacze maszyny ale serwis mam dość daleko więc odpuściłem.
Moje pytanie do osób które mają takie maszyny lub są operatorami ich - jakieś bolączki, jak z dostępnością części i podejście serwisu- ceny w stosunku do konkurencji. Nie interesują mnie opinie na temat maszyn starszych lub w stylu słyszałem że się psuja itd.
Być może ktoś z forum ma też maszynę od prywatnego importera chętnie też wysłucham opinii.

lubon
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 03 Paź 2018 20:58

Maszyna: JCB 3CX Contractor

Firma: PHU


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej