wibako

Kategorie sprzętu i maszyn budowlanych

Nie kopie, a jeździ po budowie? - tutaj jego miejsce.

Kategorie sprzętu i maszyn budowlanych

Postprzez bobi_rob » 02 Lip 2021 22:54

Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę o wyrozumiałość. Moi drodzy bardzo chciał bym prowadzić stronę internetową odnośnie Sprzętu i maszyn budowlanych oraz wszystkich rzeczy jakie są dostępne w wypożyczalniach sprzętu budowlanego. Jednak potrzebuje waszej pomocy, przy stworzeniu drzewa kategorii maszyn i sprzętu budowlanego oraz wszystkich rzeczy które występują w wypożyczalniach sprzętu budowlanego jak np. rusztowania, sygnalizacja świetlana, ogrodzenia i inne. Jeśli będę posiadał kategorie to chce aby serwis działał w ten sposób że użytkownik wpisuje sobie np. Wiertarka i pokazujemy wszystkich producentów którzy robią wiertarki, tak samo koparka i tu mamy koparki. Każdy przedmiot można porównać do innego poczytać opinie użytkowników odnośnie danego produktu, dowiedzieć się o nowościach producentów. Wiem że takiego serwisu internetowego nie ma a na pewno wiele osób poczytało by co nowego w świecie maszyn i narzędzi słychać. Tak samo możliwość porównania produktu który interesuje nas do zakupu uważam że jest ciekawym rozwiązaniem. Projekt który powstaje ma na celu pomóc przy wyborze sprzętu. Czy wy też możecie mi pomóc w temacie kategorii jak to wszystko podzielić? Z góry dzięki

bobi_rob
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 02 Lip 2021 21:35
  • Miejscowość: Kraków

Maszyna: Nie dotyczy

Firma: Chce założyć serwis internetowy opisujący sprzęty i maszyny budowlane. jestem Programistą.


Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej